reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
NYC nawet nie mów [emoji12] te korki są straszne [emoji23][emoji23][emoji23] w poprzednim roku byłam tam chyba z 8 razy. Za każdym razem autem w godzinie szczytu. No myślałam że mnie trafi. Tak samo jak młodego w aucie [emoji24]
Bardzo lubię robić foty, a wiec:
a27c3c74fb5b075bdbfd4517b9521e34.jpg

9/11 Memorial
327f99433cde042a809ee915516e4791.jpg

9/11 Memorial
55f82190e59520370e84bafaaa6cc791.jpg

Central Park



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękny Nowy Jork, zawsze był moim marzeniem i udało się byłam tam z 3-4 lata temu :) ale na dłuższą metę nie mogłabym tam mieszkać :p
Czy wy też macie taką chęć na grzyby w ciąży? Właśnie pojadłam staropolskiego żurku z grzybkami :)
Zaraz będę dalej męczyć Lostów, wciągnęły mnie odkąd lecą w TV, został jeszcze jeden sezon :p
@atfk heh dobre, ale w Gattcie mają chyba rajstopy dla ciężarnych, sama muszę zobaczyć :)
 
reklama
Helo :)

@25_pixels piękne fotki :)
@anntryb ja grzyby jadłam dopiero teraz w niedziele pierwszy raz :) w karczmie zamówiłam pierogi z sosem grzybowym mmmm było pysznie :)

Bo pieczarki to średnie grzyby ale tez lubię wszystko co z pieczarkami :)

Ja dzisiaj miałam ochotę na bób :) dorwalam taki mrożony ale to nie to samo co świeży :/ w sumie nie zaspokoiłam smaczka :)

A przed chwila lekko sie schylając dosłownie leciutko wkładając do zmywarki na druga półeczkę kubek tak mi cos strzyknelo w plecach , w krzyżu ze nie mogłam sie wyprostować i ruszyć , ledwo sie doczołgałam na kanapę:/
Mam nadzieje ze minie bo za 1 h z młodym na piłkę jadę.

Dzisiaj na zmianę chmurki ze słońcem, moze jutro bedzie lepiej:) w czwartek u mnie zapowiadają deszcz ale weekend hak któraś wspominała cudny :)






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej sierpnióweczki u mnie też piękna pogoda aż chce się żyć[emoji2] ,przez cały weekend nie zaglądałam bo przyjechała siostra z Holandii i nie mogła się nagadać [emoji2]
Ale już nadrobiłam i jestem na bieżąco[emoji2]
Luska bardzo się cieszę z dobrych wyników ,nie mogło być inaczej [emoji2]a ja dzisiaj lepiłam rogaliki z konfiturą z dzikiej róży mąż będzie zadowolony jak jutro wróci z pracy[emoji2]
 
Podobają mi się przypadki bardziej od bohaterów buahahaha. Ale jak pisalam wcześniej noe przepadam za produkcjami usa i noe jest najgorszej. Irytuje mnie na eazie Meredith lubie Christine i Ich przełożona ;)
 
NYC nawet nie mów [emoji12] te korki są straszne [emoji23][emoji23][emoji23] w poprzednim roku byłam tam chyba z 8 razy. Za każdym razem autem w godzinie szczytu. No myślałam że mnie trafi. Tak samo jak młodego w aucie [emoji24]
Bardzo lubię robić foty, a wiec:
a27c3c74fb5b075bdbfd4517b9521e34.jpg

9/11 Memorial
327f99433cde042a809ee915516e4791.jpg

9/11 Memorial
55f82190e59520370e84bafaaa6cc791.jpg

Central Park



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz to było 15 lat temu. Poruszałam się metrem albo ma nogach. Mieszkać bym nie chciała bo to ogromne miasto. Cieszę się ze je zwiedziłam. Pamietam jak byla kolejka przy tym byku na walk street aby zrobić fotkę. Nam się nie chciało czekać i zrobiliśmy od tylu. Wszyscy na nas dZiwnie spoglądali, Hihi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a jak Wasza cera? U mnie masakra. Nigdy nie miałam problemu a w tej ciazy dostałam czerwonych plam, najwiecej na brodzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry