reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ag.ta u mnie w rejonie mieszk 3-4 pok ok 200-250tys. A ten domek fakt ze do remontu caly za 250 wolali ale juz jestesmy na 200tys. Moj to mowi ze jak ma placic rate to przynajmniej czynszu bulic nie bedzie. Tu ma racje w sumie. Ja po rozwodzie mam mieszk na siebie. Nie dosc ze mam rate 300zl to jeszcze 700 czynszu
A to faktycznie. Tu może racja przy takich cenach. Zreszta tam będziecie naprawdę u siebie. Byle by Wam obydwoje odpowiadał.

p19udqk3ohjsffpu.png
 
wróciłam do domu, o dziwo nie było tak źle w pracy.
od kiedy mam pomoc, która zabiera dzieci na obiady jest o wiele lepiej.

Wciągam właśnie bagietkę czosnkową z Lidla :happy: w zanadrzu mam zupę ogórkową.
Wczorajszy "ryk" sprawił, że dziś już nie mam na to siły, wyrzuciłam to z siebie. Oczy jednak dalej mnie bolą ..
 
No właśnie Ikulka odezwij się!! Ale ja mieszkam w małym mieście 45km od Krakowa i ceny za mieszkania też tak koło 200-240 tys. Teraz są. I to niekiedy te mieszkania szału nie robią..

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Ja odkąd pamiętam mam II stopień i jakąś infekcję, bliżej lekarz jej się nie przyglądał, albo zignorował albo to nic poważnego..

Halooo @ikulka gdzie jesteś?

Co do ciśnienia, też muszę mierzyć bo mam podwyższone na granicy. W poniedziałek wizyta u kardiologa, ciekawa jestem co zrobi..
No ja też mam długo,ale żeby aż zapalenie to pierwszy raz i to bezobjawowo no nic light z tym trzeba żyć
 
@Adeline89 moja znajoma też po amnio chodziła, więc nie powinno to być nic złego. Oby się nie przemęczać.
@dzag82 jak dla mnie nie warto ich brać.. Ale może Tobie będą pasować. Gruby, nieciekawy materiał i jakieś szfy przez środek.. W H&M masz w tej cenie lepsze. ;)
@Ag.ta Faworki! Uwielbiam! :)

Poczekajmy na Ikulkę, jakby mogła to by na pewno odpisała. Trzymamy kciuki, będzie dobrze!

Byłam właśnie u mojego gin pokazać wyniki prenatalnych i nowe wyniki morfologii i całej reszty. Powiedział, że wszystko wygląda idealnie i mam wzorowe wyniki :D Oczywiście zajrzeliamy do maleństwa. Leżał główką do dołu i fikal koziołki [emoji173]
 
wróciłam z zakupów i leżę. Normalnie wysiłek wejścia na piętro nieziemski.

Znam ten ból. Mieszkamy w kamienicy bez windy a mieszkania sa mega wysokie. Moje 3 pietro to jak 4.5 w niskim bloku. Tez myslelismy nad kredytem na cos innego ale ceny powalaja ostatnio za 3 pokoje trzeba liczyć conajmjiej 300 tys a gdzie wykonczenie? Nie wspominajac o mieszkaniach z 2 reki - posaleli z cenami. Tyle prawie co za nowe chcą a bloki z 197x i na ursusie... Myslimy czy sie nie budować bo niby jest gdzie, ale nie chcemy tak blisko rodziców mieszkać.

Kurcze ja zawsze miałam gr 1 cyto, a odkad zaszlam wyskakuje mi 2. Nie mam zadnych uplawow, ani nic.. O nadzerce nic tez nie wspominali... Ale skoro to popularne to moze nie mam sie czym martwić.
Lazienka posprzatana, pozmywalam naczynia z 2 dni zostalo wstawienie prania i zamiana rosolu na pomidorowa.
 
Znam ten ból. Mieszkamy w kamienicy bez windy a mieszkania sa mega wysokie. Moje 3 pietro to jak 4.5 w niskim bloku. Tez myslelismy nad kredytem na cos innego ale ceny powalaja ostatnio za 3 pokoje trzeba liczyć conajmjiej 300 tys a gdzie wykonczenie? Nie wspominajac o mieszkaniach z 2 reki - posaleli z cenami. Tyle prawie co za nowe chcą a bloki z 197x i na ursusie... Myslimy czy sie nie budować bo niby jest gdzie, ale nie chcemy tak blisko rodziców mieszkać.

Kurcze ja zawsze miałam gr 1 cyto, a odkad zaszlam wyskakuje mi 2. Nie mam zadnych uplawow, ani nic.. O nadzerce nic tez nie wspominali... Ale skoro to popularne to moze nie mam sie czym martwić.
Lazienka posprzatana, pozmywalam naczynia z 2 dni zostalo wstawienie prania i zamiana rosolu na pomidorowa.
Ja też w kamienicy i tez 3 piętro. Jak 4.5 w bloku. Dokładnie. Wielki wysiłek.
Marzenie o domku to rata 3000 za miesiąc. A gdzie życie? Może mąż dostanie lepszą pracę to wtedy zmienimy.
 
reklama
Do góry