reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny, koleżanki córka ma poteznie zaniedbana ciemieniuche. Była u nas w niedziele i przepraszam, ale brzydziłam sie małej dotknąć :( skorupy!!! Na całej głowie (oprócz potylicy) do 1.5cm (!!) na czole. Mówiłam jej, ze ma ja natłuszczać i wyszczotkowywac, a ona nawet nie wiedziała, ze to sie likwiduje :( cóż za zaniedbanie :( i nie wiem, czy nie bedzie miała ran po ściągnięciu skorup.
Lunera, ty chyba mówiłaś, se jest jakaś maść na ciemieniuche w Polsce. Powiedz proszę co to, bo zamówionym im to. Zal małej :(
Ich pierwsze dziecko ale serio, strasznie zaniedbane :( nie wiem czy to brak serca do dzieck, czy brak wiedzy, czy wszystko razem :(
Zwróciłam im uwagę. Mała bez body, rajstopki i koszulka z krótkim rękawkiem, długa do bioderka, która sie unosiła przy kaZdym ruchu. na to bluza bawełniana, a na dworze 13stopni (wieczór był) i tak w nosidle ja przyniosła :( a mała dygotala.
Do tego biały język :( mowię jej, se to grzyb i nystatynenpowonna podać. A ona; byłam u lekarza, przepisał mi krople, ale ich nie podałam, bo według mnie to od mleka. Yyyyy ręce opadają.
Bardzo mi było tego dziecka żal. Dziewczyna wykształcona, pracuje w it a wyglada na to, ze nawet so netu nie zaglada i dziecko ma bardzo zaniedbane :(
 
Faktycznie ancikowa bez sensu, rozumiem stres :/
ja dziś zrobiłam mel b i dzwonił kierownik czy jestem chętna na kartę multi sport, firma się szarpnęła i za darmo mamy :) więc niedługo zacznę też siłkę.
 
Anney jaka co? Bo nie zrozumiałam za bardzo ;) a z tą koleżanką to masakra jakaś! Każda z nas chce dla swojego dziecka jak najlepiej, przejmujemy się najmniejszą krostką a tu takie zaniedbanie...aż trudno uwierzyć.

W dodatku przenieśli nas na salę gdzie jest roczna dzidzia która wydaje sporo piskliwych dźwięków i kurcze rozbudza mi małego cały czas wrrr
 
Ancikowa, mialy byc 'jaja' ;)
Trudno uwierzyć na prawde, moze to kwestia kultury, bo ona Indonezyjką jest i im to nie przeszkadza, ale żal patrzeć. :(
 
Kasietta, tak jedzenie barwi kupki na zielono :-)
Blerka, mam większą masę niž ty, a kręgosłup mnie boli, także tobie Tym bardziej współczuję. Najgorzej jednak boli przy karmieniu na siedząco. Zła pozycja jak się ma kloca, bo wymusza krzywe siedzenie.
Lunera dzięki za info. Niby oczywiste że w spożywczym ale nigdy nie widziałam na półkach.
 
Anney to zapewne dlatego, mimo wszystko tak jak mówisz - aż żal patrzeć!

Udało mi się dowiedzieć tyle, że jeszcze około 4 dni poleżymy, aby zażyć do końca antybiotyk, w tym czasie zrobią nam usg i umówią na kolejny pobyt, podczas którego zrobią badania ale też nie wiem jakie bo tych, o których wcześniej była mowa okazało się, że nie będzie jednak, bo jest na nie za malutki. Jejku jak się cieszę, że na weekend wrócimy do domu! :)
 
reklama
Do góry