reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku,
Blerka pisała, ze po espumisanie Leon łatwiej kupki robił.
O ile dobrze pamietam, to dawkowanie jest x kropelek dziennie i możesz to sobie podzielic na kilka razy.
Biogaje raz dziennie.
Może tez przyginanie nóżek albo jakiś masaż brzuszka?
I super pomysł z tym doradztwem :-)
 
Akuku,
ja czekam na list z biogaja z pl. W każdym razie moja siostra daje ten lek codziennie i mówi ze bardzo pomaga! Jak 3 dni nie dała to maluda znow zaczęła marudzić i mieć problemy brzuszkowe. Ja będę dawać jak tylko do mnie dojdzie.

U nas dzisiaj nie tak dobrze jak zawsze ;-( moj M. pierwszy dzień w pracy i chyba sie zestresowałam i przeniosłam stres na dzieci. Starsza zrobiła sie bardzo nieznośna a malutki jeszcze nigdy noe był taki niespokojny! Zawsze zasypia po cycu i kąpieli a dzisiaj nie chciał. Już chciałam usiąść i zacząć płakać bo to nasz pierwszy dzień bez M. i liczyłam, ze będzie ok a wyszło fatalnie! Starsza krzyczała i mały krzyczał. Eh. Może jutro będzie lepiej bo teraz załamana jestem.
 
Ja pierwszemu dawałam i to i to. Biogaja na lepsze trawienie a espumisan na rozbijanie pęcherzyków powietrza.
Ktoś pisał jeszcze o esputikonie - ma to samo działanie co espumisan.
Martuszka,
Jaki masaż robisz?
 
Martuszka cos czytalam ze biogair stosuje sie raz dzirnnie a espumisan przed kazdym karmieniem. I podobno mozna oba naraz bo biogaia to probiotyk.

Podalam jej espumisan i teraz cyca i zobaczymy jak będzie

Lunera elasnie czytalam ulotkr o dla nirmowlakow 5-10 kropli przed kazdym karmieniem.. dalam 10 i jak pomoze to bede zmniejszac o krople.
nozki przyginamy..nosze ja duzo z podkurczonymi nozkami..

W koncu usnela !

Amor musisz sobie wszystko na spokojnie poukladac.
I z dnai na dzien bedzie coraz lepiej.

Jutro rano ppdam biogaie i bede ja dawac codziennie.

Jak bedzie dzialalo to domowie bo mam po jednej butrleczce kazdego..
 
Amor,
U nas sie wczoraj tak zepsuło na wieczór, a dzisiaj powtórka... Ale po słabszej nocy był spokojny dzień, więc nie ma tego złego...

Amawell,
Zazdraszczam uśmiechu!!!
 
reklama
Dobry wieczór,

Evelinkua fajne są te otulacze-spiworki w kształcie kwiatka, np na allegro są do kupienia, tylko cena spora bo 90,- za sztukę, ale to masz na kolejne 12 miesięcy życia bobasów i fajnie można je w te otulacze zapiąć, to jest zamiast kombinezonu, najpierw to montujesz, później sadzasz dziecko, zapinasz pasy i na koniec otulasz.

My chyba też w końcu sięgniemy po kropelki jakieś, bo co prawda póki co tragedii nie ma, ale mimo wszystko są takie pory, że mały jest niespokojny i wierci się strasznie i pręży i to ewidentnie przez bączki i kupkę :(
 
Do góry