reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Pupui Wielkie Gratulacje!!!

Martuszka moj Dominik tez zaczal sie usmiechac swiadomie w koncu ale odwracaniu sie nie ma jeszcze mowy.
Jesli chodzi o zabawy to biore kolorowa zabawke przesuwam ja nad malym raz w prawo raz w lewo - on odwraca za nia glowke i probuje pacnac ja raczka- na razie tylko na taka zabawy reaguje- lub robie rozne miny- unosze brwi lub otwieram buzie i maly nasladuje
 
reklama
Evelinkua ja kupilam na ebayu
Wpisz sobe car seat footmuff albo carseat blankets, pozniej postaram sir wsadziv link co ja mam.
 
Pupui gratulacje!

Szkoda, że nie widzę suwaczkow. Piszecie o swoich maluszkach.usmiechach, brzuszkach a ja nie wiem jaki to wiek ☺
U nas Jozio dziś kończy 2 tygodnie.
Martuszka czy to Ty pisałaś, że karmisz mieszanie?
V
Chłopcy śpią, M pojechał na myjnie a ja pije herbatkę laktacyjna i mam wrażenie, że coś powinnam robić, gdyż niemożliwym jest, że mogę tak posiedzieć.
Wyspalam się w dzień z Joziem na drzemce. Potem skoczylismy na rynek na kawkę. Fajnie, bo mają bezkofeinowa, wiec mamy w planie przychodzić tam co piątek po obiedzie. M wtedy kończy wcześniej prace ☺
 
Ala ma ptoblem z kupkami.. dzis zrobila nad ranem nie duzo.. i dopiero tera..ale dalej sie prezy i steka.

Co jej podawac biogaje czy espumisan ? Mam jeszze inne ...ahh
Caly dzien na rekach..jedna drzemka przespana na brzuchu w koszu..w sumie dluga..ale tak to steka biedna.
Nie sa to kolki bo ona nawet nie placze ale steka i muszr ja nosic bo inaczej placz. No i czesto chce cyca..uspokaja sie ale wiadomo to jej nie pomoze.

Co byscie zrobily na moim miejscu ?
 
A ja posłuchałam rady którejś z ciotek i wykąpaliśmy Aleksa zawiniętego w pieluszkę i był spokojny [emoji16] Do tego w trakcie krótkiego karmienia przed zaczęłam go już rozbierać i jakoś poszło. Płakał dopiero na przewijaku, ale to też opanujemy [emoji6]
 
Love hm juz nie dzis. Ja nie mam sily..zreszta ja ja co 3 dzien kapie wiec to by bylo rozwiazanie (jesli by pomoglo) co 3 dzien.. widze że ja ta kupka meczy.. gazy eh ;(
 
reklama
Lunera pewnie że dumny :-D

Kruszka to nie ja:-) u mnie wyłącznie pierś

Akuku ja też stoję przed dylematem co kupić Biogaie czy Espumisan bo jutro robię zamówienie a mamy ten sam problem z kupkami i gazami tylko u nas jeszcze płacz do tego dochodzi. Najgorzej jest podczas karmienia, bo i chce jeść i coś go męczy w brzuchu i mamy chwilę wrzasku. W ciągu dnia jeszcze jakoś mu wychodzi ale po ostatnim karmieniu nocnym 4-5 godz zaczyna się stękanie i kupa wychodzi dopiero ok 7 po masażu brzuszka. Pediatra zaleciła dziś Espumisan, ale słyszałam sporo opinii że jest przereklamowany i g.. pomaga, za to nie wiem jakie działanie ma tak naprawdę Biogaia i czy pomoże w tym właśnie przypadku :-/
 
Do góry