reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Magdus a juz miala oczyszczony pepek ? Czasem jakis strupek odpoadnie i podkrwawia. Bo pepowiny juz nie macie?

Zuzzi probowalas owinac go w pieluszke i nalac tyle wody by mial caly brzuszek pod woda ?
Jak to nie pomaga to sprobol polozyc go na swoim przedramieniu i wsadzic go do wanirnki brzuszkiem i oblewac eoda z kubeczka po pleckach. Czasem pozycja dzieciom nie pasuje.


Lakara moze do lekarza idz ?

Kruszka nie stresuje sie tym laktatorem. Zejdzie zoltaczka i maly zacznie lepiej przybierac.. a jak prxybral ? Jak czesto kontroluja ?
Wg who jesli dziecko przybiera nawet malo to nie ma co dokarmiac. Pilnowac tylko by przerwy nie byly dluzsze niz 3 godziny. Jak ma teraz wage ? Jaka byla spadkowa ?

Lunera ano nudow nie mam .. ale kocham to moje zycie ;)

Lunera mi nigdy nikt nir ulal z krwia. Jak sie powtorzy to koniecznie powiedz lekarzowi.

Nie mam sily sie zwlec z kanapy nawet zeby do lazienki isc.. poprosze kopa w doopcie.
 
reklama
Akuku dziś próbowałam włożyć go tak by najpierw zobaczył co się dzieje (o ile to możliwe) i zamoczyć rączki rączki, ale na niewiele to się zdało. No i mierzymy temp termometrem i mi się wydaje tak na dotyk, że ta woda to jednak dla niego za gorąca. Mogę spróbować w np 30 'C? Spróbuję jeszcze z pieluszką następnym razem.
Ja słyszałam, że jak brzydki zapach to trzeba się zgłosić do lekarza. U mnie bez zapachowo raczej. I też krwawię raz więcej raz mniej. Czasem z rany czasem ze środka.
 
Ja wlasnie i wczoraj i dzisiaj wykapalam Hugo z pieluszka tetrowa. No i czekalam na odpowiednia chwile, kiedy nie jest glodny i spokojny. Wkladalam go do wanienki pomalutku. Zrobil wielkie oczy, zacisnal piastki ale nie plakal[emoji3]
 
czesc dziewczyny!

nie mam za bardzo czasu, zeby Was nadrobic.
gratuluje nowym rozpakowanym!
u nas zupelny spokoj. Maly w dzien aniolek, w nocy budzi sie 2-3 razy na karmienie i zasypia spowrotem.
ja czuje sie jakbym nie rodzila, gdyby nie szycie to byloby idealnie!
wczoraj pod prysznicem odpadl mi pierwszy szew, po 5 dniach wiec to chyba dobrze.
maly zgubil pepuszek i jakos tak wszystko do przodu.
caly czas by wisial na cycu, niestety musial kilka razy pociagnac z butli, bo tak mnie pogryzl, ze zamiast mleka lecialo wiecej krwi.
to tak w skrocie :)
 
Mojemu Babelkowi w tej pieluszce
super sie kapie. Cały odpływa a wczesniej bardzo płakał. Teraz płacze jak go wyciągam i ubieram. Dosłownie krzyczy jak poparzony. Biedactwo moje.

Akuku,
Tez tak czuje... Uwielbiam to moje zycie. Powinno sie móc zatrzymać takie chwile na zawsze...
 
reklama
Do góry