reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love ja tez szybko dostaje @ mimo karmienia piersia..niestety nie jesyem ta szczesciara co w trakcie kp nie maja @.. ale dzieki twmu mam dzieci z mala roznica wieku ;)

Blerka ja chodzilam z Emilkiem ale przerwalam jak zaszlam w ciaze.. teraz bym chciala wrocicc za jakis czas ale musialabym chodzic z m a on pracuje wiec nie wiem czy to wypali ;/ ale bede probowac.
Emil sie uczyl nurkować.tzn ja go jeszcze trzymalam ale ogolnie pozytywnie bylo bardzo.

Mi niestety zostalu i kg i flako brzuch.. jak brzucho sie nie wciagnie mimo cwiczen to do szczyta pojade a co !

Kruszka co do wagi w domu to nie poleca sie qazyc dziecka czesciej niz raz w tyg.. dzieci rosna skokowo.. i w jednym tyg moze nie przybrac nic a w nastepnym miec pol kg na plus..
A tylko stresu sie można nabawic ;(

Lunera niektorzy lekarze kaza wazyc po kazdym karmieniu ! By zobaczyc ile dziecko zjadlo ! A to zadnej wiarygodnosci nir ma.. bo kupke tez robi i susiu.. ehh a potem te biedne mamy w stresie ze mleko nie takie..za chude..za malo ;( brak wsparcia kompletny..

Panikara ja to ostatnio na m "nakrzyczalam" ze nosi spiaca Ale.. i ze ja przyzwyczai..i ze pojdzie do pracy a ja sama bede miala problem.. a teraz stwierdzilam ze nie da sue inaczej. Kazdy chce ja troszke ponosic! Takze Ala jest duzo noszona i tulona.
Smieje sie ze u mnie kazde dziecko bylo noszone ;) Alex bo byl pierwszy a Viki bo mial byc ostatni.. Emil tez mial byc ostatni i teraz Ala bo jest ostaynia haha.
No ale jak tu nie nosic takiego skarba.
Stwierdzilam ze nie bede sie przejmowac tym przyzwyczajeniem do noszenia... to tylko kilka miesiecy a pozniej zacznie raczkowac..chodzic i raczki juz beda be.

Magdus hmm nie wiem co Ci doradzic. Może nozki na zabke ?
A ja od wczoraj mam jakies migotanie serca.. tak szybko mi bije ze az w gardle czuje... i tak chwilke potem przestaje.. i po chwili znowu.. nie wiem co to ?

Emis spi. Alenka spi..wlasnie zrobila kupke przez sen :D
Starszaki z m na basenie.
A ja odpoczywam bo m wczoraj zrobil rosol na dwa dni ..w zwiazku z moim brzuchem-jelitowka ;)

Zazdroszcze tym co szybko waga spada.. jak ja bhm tak chciala ... ja mimo ze mloda jestem to skora po zadnej ciazy nie wrocila do stanu poprzedniego.. chcialabym zgubic przynamniej 15 kg .. duuuzo, a najlepiej 20.
Czeka mnie dluga praca z chodakowska. Ale jeszcze za slabo sie czuhe by zaczac cwiczyc.
Postaram sie jednak trzymac zdrowa diete ;)
 
Magdus nog sobir nie polamie , spokojnie. Dziecko samo sobie krzywdy nie zrobi.

Kasietta czyli taki standard. Mi sie czesciej zdarza karmic. Np dzis po spaniu karmilam ja 4 razy w ciagu poltorej godziny.
Dasz rade kochana ;) masz lekkostrawny pokarm a to plus dla malego brzuszka :)
 
Akuku Lunera no właśnie miałam ważyć przez tą zoltaczke i takie kwiatki, że tylko sue denerwowalam. A jedna położną mówiła, by nie wypożyczać, bo to tylko klopot i miała rację. Wole się uświadamiać raz w tygodniu w przychodni np.

Dziewczyny kp jecie lody? Bo ja mam staszna ochotę na te oreo,są przepyszne. Tylko nie wiem jak to może zadziałać na brzuszek Jula...
 
loveboiled, co z tym zrobilas?! wlasnie to mnie denerwuje. zero bolu zeroszczypania, tylko dyskomfort, ze cos Ci w tylek wchodzi.
mialam naciecie plus peklam..
 
Love ja tez nir planowalam ! Dopiero jak Viki mial z 2 lata to mi sie zachcialo ale dlugo sie staralismy.. a to ze bedzie 4 dziecko szybko z m stwierszilismy ze starszaki tak fajnie sie razem dogaduja ;) i w sumie nie zabezpieczalismy sie wcale od konca pologu ;) z tym ze sie nie udawalo.. i ja juz mowilam m ze jak sie nie uda w najblizszym czasie to pozostajemy przy 3 bo nie chce duzej roznicy ;)

Kruszka jedz wszystko na co masz ochotę ! Nie ma co stosowac diety w razie czego.

Np ja z Alexem jadlam groch cebule ..wszystko co chcialam i Adnych problemow brzuszkiem nie mial. A z vikim nir jadlam prawie nic a kolki mial i refluks do tego.
Zjedz lody i obserwuj jak zle zareaguje spobuj za tydzien ponownie bo to moze byc zbieg okolicznosci. Jak reakcja bedzie taka sama odstaw na jakis czas.
 
reklama
Do góry