reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Tak mi dobrze w tym szpitalu, ze najchętniej bym w nim została jeszcze dluuugo. Położne super. Tylko dzieci w nocy płaczą i nie dają mi spać. Moj mały narazie spi jak zabity.

Nie wierzyłam ze tak będzie, ale drugie dziecko to zupełnie inna bajka. Jestem zrelaksowana, szczęśliwa i spokojna. Zupełnie inaczej niż z pierwszym maluchem. Jem i pije dużo. Z mała byłam tak zestresowana, ze nie jadłam.

Magda,
Wiem jak Ci trudno. Postaraj sie to wszystko po prostu olać i cieszyć sie, ze jestes mama. Może spacer pomoże, albo potrzebujesz chwili samotności?? Twój stres może wynikać z przemęczenia a może po prostu dopadła Cie depresja poporodowa i czas z kimś o tym pogadać?

Ja coś czuje, ze tym razem depresja mnie ominie... Zakochałam sie w małym od pierwszego wejrzenia;))
 
reklama
I tak to juz jest z facetami. On cie tak potraktowal podczas porodu, a ty sie w nim zakochalas, hahaha!
Brzmi super Amor, ze mimo ciezkich chwil teraz swiat jest piekny, prawda?

Magdus,
Ja na kazdy dzwiek malego mysle czy na pewno musze wstawac... Takze zmeczenie dopada kazda, tez bym chciala, zeby ktos sie nim zajal i dal mi jeszcze pol h snu. Korzystaj poki masz wsparcie!
 
Witaj Sami i gratulacje dla rodziców! !!
Amor super brzmisz- pogodna i radosna mama!
Magdus narzekaj ile sie da. My tu wszystkie narzekamy.
Ciezkie sa chwilę z takim malenstwem. Sama nie moge sie doczekac kiedy będzie starszy. I ciagle sie czyms stresuje i denerwuje. A potem wspomina sie to z rozbawieniem.
Odpoczywaj ile sie da.
Większość naszych bobasow ma teraz wieksze lub mniejsze problemy brzuszkowe niestety.
Moj w nocy niby spal ale dość plytko i ciagle jeczal przez sen wiec my za duzo nie pospalismy. Problemy z baczkami byly.
Nie chce chwalic sie za wczesnie ale chyba w koncu pokarm mi sie unormowal bo maly dojada i nie denerwuje sie przy piersi. Niestety zaczął tez ulewac teraz :(
 
Amor - cudnie się czyta o szczęśliwej Mamie :) mnie też baby blues omija jak na razie, chociaż problemów trochę więcej, ale ja wczoraj położyłam Ale wcześniej spać, włączyła sobie film i cały oglądałam przytulać młodszego. Nie boję się go wziąć, nie jestem zestresowana, cieszy mnie każda chwila. Więcej obaw i wyrzutów mam teraz w stosunku do Ali. Strasznie się boje, żeby nie poczuła się odrzucona, a zwykle prosi mnie o coś jak karmie, a karmie bardzo często.

Cinamona - w kncu trochę odespalas. Ala się budzi teraz jak nigdy ok 8. A już za dwa tygodnie do przedszkola i nie wiem jak będę wstawać. ...

Magdus - mam czasem tak samo ;) znowu nauczyłam się brać prysznic w trzy minuty ;)w domu bałagan, bo jak już mały ze mnie zejdzie to mam ochotę po prostu posiedzieć. Ale nie mów o sobie "wyrodna matka" bo jeszcze Kochana w to uwierzysz, a jesteś najcudowniejsza mama dla swojej córeczki :)
 
Co do stresowania- do końca życia będę wspominać, jak poleciała do pediatry z Ala bo wyskoczyła jej jakaś kropka na czole... jakież było moje zdziwienie, jak pani doktor po prostu ją zdrapala...
Teraz jest większy luz.
 
Hej melduje że ja nadal w dwupaku..

2 dni do terminu...

W nocy nie moglam spac..bolalo mnir badzo lewe biodro i mała sie nie mogla ulozyc.. a rano o 6 skurcze zaczely meczyc .. ale znowu nic z nich nie wyszlo. Takze ide polozyc sie z Emilkiem spac i moze wstane z lepszym nastawieniem do zycia..bo dzis to mi sie zyc nawet nie chce.

Magdus wspolczuje problemu z kupka.

Amor super ze tak Ci dobrze ;)

Ja mam chec zostac w szpitqlu na zadanie.. ale nir wiem czy sie uda .. ktos musi dzieci do szkoly wozic ;/

Milego dnia lasencje.

Ile zostali nierozpakowanych mam ? Wiem ze lista dluga ale nie wssystkie sie udzielaja chyba co ?
 
Lilija - gratulacje! Sam - Siemanko !
Magduś - wykorzystuj męża ile możesz. Karmisz mm więc wyjdź z domu. Chociaż na spacer... i pamiętaj! jesteś wspaniałą matką! (sama sobie muszę to często powtarzać żeby się nie załamać)
Amor - super się czyta Twoje wiadomości :)
Little - my łeb w łeb idziemy. noc niby lepsza ale ulewanie się zaczęło... ;)

Jedziemy zaraz całą trójką pierwszy raz na zakupy... Dziś się kończy promocja na Pampersy, a my zużywamy tony...:-)

Magduś, ja wczoraj wieczorem płakałam godzinę bo Vinciemu się zrobiła czerwona pupa... to wyłam, że nawet nie umiem porządnie dupy umyć i przypilnować. Także wiesz... każdy ma gorsze chwile ;-)
 
reklama
Do góry