reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ja juz niestety jestem w takim stanie w którym potrzebuje czasu i wsparcia zeby wogóle sie zgodzic na jutro ja nie wyobrazam sobie ze mam nie pic do 9 a potem usłyszec ze jednak nie dzis
 
reklama
Evelinka to jakies nagle przypadki mieli ze zabraknie im inkubatorów? Domyślam sie ze potrzeba ci czasu i wsparcia i odpowiedniego nastawienia przed operacja a to wazne. Mam nadzieje ze nie na darmo każą ci czekać do 9 i uda im sie jakos tak zorganizować prace na oddziale aby cie przyjąć jak zaplanowali &&
 
Krawienie ustalo bo caly czop wypadl. Skurcze porodowe ustaly i zmien ily sie w przepowiadajace wystepujace co 15 minut. Takze po 2 dobach wypuszczaja mnie i mam zazywac no spe :p nie indukuja porodu bo twierdza, ze nie dam rady urodzic bedac taka zmecz
 
ona. Wyobrazcie sobie ze moglam dostawac podwojna dawke lekow rozkurczowych i mialam dostawac ale lekarz zapomnial zapisac. I dopiero wychodzac ze szpitala wiem, ze mam dzisiaj zabrac 6 nosp
 
Evelinkua ojejku ;( takie niespodzianki nie sa fajne ;(

Natka biedna umeczysz sie ! No i co z tym porodem ? Ze organizm potrafi tak w balon zrobic no!

Love pewnie sluz. Podczas karmienia piersia kupki sie zmieniaja. Wszystko w normie ;)


Ja dzis mam polozna.
Ahh myslalam ze moze juz nie.
.ale Ala widoznie lubi byc w brzuszku. Moze ona czeka na 17.08 haha

Kyora z was chciala rodzoc ze mna 24 ? Panikara? Nir pamietam a nir chcr mi sie grzebac w stronach... ojjj ja mam termin na 21.. i mam nadzieje ze do tego czasu juz mala bedzie na swiecie ;)

Zmykam szykowac biad i zbieram sie do poloznej.
 
o jeju :( niedobry dzień dziś dla was dziewczyny :/
natka zamiast zostawić Cię już w szpitalu to bez sensu wypuszczać
evelinkua biedactwo, tak się już nastawiłaś, aż nie wiem co napisać :/
trzymajcie się dziewczyny
 
reklama
Akuku ja, ale to wiesz Pupui jest pierwsza w kolejce więc rodzimy albo we trójkę, albo mam rezerwę gdyby któraś z was jednak wtedy nie rodziła :)
 
Do góry