reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Tak mnie wkurza to czekanie, ze szok. Nakupiłam sobie słodyczy i zamierzam je dzisiaj wszystkie zjeśc...

Odechciewa sie żyć od tego czekania. Kurzem mi całe łóżeczko zajdzie zanim urodzę.

Wyłaź!!!
 
Buhahaha Amor witaj w klubie hahaha . U mnie życie w ciągu dnia rozpoczyna się o 20 A kończy o 23 . Wtedy idziemy na spacer a tak marną egzystencja. Coś sprzątam ale to zleci może z 2 godziny i już nie mam roboty
 
Lilija tobie sie chociaż chce sprzątać.. Ja mam wiecej planów niz chęci.. Tyyyyle bym zrobiła a potem nie mam siły na nic i zdecydowanie zbyt szybko sie mecze :/
 
Ja już nie mam co w domu sprzątać. Tz może jutro podłogę umyje bo troszkę sie przybrudzona zrobiła;)

Pod prysznicem odkryłam ze mam dosyć obfity śluz w kolorze białym. Nawet nie wiecie jak sie ucieszyłam a potem przeczytałam, ze taki śluz może występować do 3 tyg przed porodem! Buhahaha !!! Az mi siebie żal. Zastanawiam sie czy z jadu dzisiaj nie skorzystać. Nie korzystałam chyba 5 miesiecy Haha!!
 
Amor też taki mam ale już od miesiąca . Najwięcej go jest po zrobieniu "dwójki"...
Bunia ja nawet pomysłów już nie mam. Wszystko posprzatalam już chyba z 3 razy.
 
Kruszka 100 lat.

Natka i jak ? Mam nadzieje ze urodzilas ;)

Kasietta super ! Nie ma to jak ubrac sie jak czlowiek haha ;)

Lunera szkoda ze skurcze przeszly ;( nie zycze nikomu zycia w takim zawiasie..


Suwina wspolczuje nocki.. ahh z tymi strzukajacymi koscmi... mi tez wszystko strzyka ;/

Lilija swedzenie minelo ? Ja mam rozstepy w spadku z pierwszej ciazy.. w kolejnycb nowe nie wyszly.
Nie pamietam swedzenia..ale wiadomo co organizm to inaczej.

Natka sa kobiety ktorym na ktg nie pisza sie skurcze a rodza i sa takie ktorym pisza sie skurcze wielkie a nic nie czuja.. takze maszynka maszynka a Ty ufaj sobie..

Ja z moimi skurczami nie powinnam urodzic emila..a jednak.. dla tego tak sie boje teraz i "panikuje" majac regularne skurcze..

Ktg powinno byc przyczepione w miejscu gdzie brzuch najbardziej twardnieje.. mi np przylozyli z prawej strony a tam w trakcie skurczu mialam miekko i pisal sie leciutki albo wcale a byl silniejszy..

Love u nas burza byla dwa dni temu.. dopiero do was doszla ? Haha ;)

Love nie wiem czy noworodek moze miec owsiki i jak jest z leczenoem. Moze idz do gp ?
A kto ma te biale nitki ? Starszak ma owsiki ?
Mozesz dac kupke do zbadania jaksie martwisz ale moze byc yak jak zuzzi pisze ze to sluz. Kupki na kp sa rozne ;)

Panikara mam nadzieje ze skurcze minely ?

Blerka buhaha to Vinci zaznaczal teren !to polozna kim zainteresowana jak nie toba i malym ?
Ja noe rodze no co Ty ..ja ? Buhahah jakis zart! Do konca zycia w coazy bede chodzic..juz sie z tym pogodzilam..
A tak serio ti sie nie odzywalam bo na plazy bylamz dziecmi.


Lakara do 19 nie daleko.. ale rozumiem ze chcialabys juz bo mam to samo.. ja mam termin na 21..ale wywolywac beda nie wczesniej niz we wrzesniu juz !

Ja w nocy wstaje wkurzona ze mnie skurcze nie obudzily ehh..

Lilija jesli Cie cos martwi jedz. Jesli nie to nie wiem czy jest sens ?

Pupui "wykanczam joche" buhahah ;)

Anney super ze mala tak ladnie rosnie ;)

Ja sie wogle nie smaruje.. nie mam czasu na takie rzeczy haha.

Ala oo ! I jak ?

Amor mnie tez wkurza ! Przescieradlo wisi na kolysce ..wszystko gotowe a mala sie trzyma kurczowo ! Mowie jej ze gruba bedzie bo juz tylko w tluszcz obrasta ! Ale nic nie działa! !!

Lilija mi sie nawet sprzatac nie chce ! :/

Amor sluz do 3 tygodnie przed ? Ha! Ja mam dluzej.. skurcze tez niby dk miesiaca przed a ja juz ponad miesiac mam ! Takze dooooooopa!

Zuzzi nie robilam ale latwiutki jest :D
Tylko krem w nim maslany a ja takich nie lubie.. klient nasz pan hehe.

Moje mycie podlog na kolanach nic nie dalo wczoraj.. po za tym ze mam siniaki na kolanach i bola mnie biodra kregoslup i kolana..
Dzis ta plaza..tez duzo ruchu..ale nic sie nie dzieje po za "zwyklymi" skurczami...

Wszystko mnie juz wkurza.. jutro ide do poloznej ktora powinnam miec tydzien temu i na istatniej wizycie bylam pewna ze juz jej nie w przychodni! A tu taki zonk!
Jutro 39 tydzien ! W doope misia no..

Eemil urodzil sie w 38 tygodniu.. ja naprawde bylam pewna ze Ala urodzi sie sYbciej niz emil.. eh
 
reklama
Już nie dam rady - już nie mam siły najprawdopodobniej trojaki jutro nie wychodzą zabrakło inkubatorów ... mam trzymać dietę czyli nie jesc i nie pić do 9 i czekac na tel czy cos sie zwolnilo i operujemy jak nie to spadamy na wtorek jestem na skraju wyczerpania - to tyle na temat ustalonej daty.
 
Do góry