reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ale powiem wam, ze strasznie mi sie tez juz dluzy to czekanie!!! Zwlaszcza teraz, kiedy wiem, ze w sobote mam sie stawic. Co przeciez nie oznacza ze od razu beda wywolywac. Luca czekala kilka dni, takze nie wiadomo...
 
reklama
Dziękuję dziewczyny [emoji5]

Natka gdy miałam ktg na izbie to jedna z rodzących zaczynała wyć (autentycznie, w stylu wilka) gdy miała 17,dochodziły do 37-40 i była biedna bardzo. Ja w tym czasie miałam jeden na 40 cos tam i trochę bolało, nie powiem. Ja nie wiem od czego to zależy. To są jakieś ustawienia tych ktg? Zupełnie nie wiem. Może nie zwracaj na to uwagi? Nieustannie trzymam kciuki &&&

Kruszka oni sami nie wiedza. Ja z Józiem miałam parte!! Na wysokości 35.
A wszystkie wcześniejsze najwyżej rysowały sie na 30.

Położna mówiła ze niektóre nie czuja wogole 100, i autentycznie nie bolą, a inneaja niewielki rozrys i rodzą dziecko.
 
Love - mój Vinci robi kupe z białymi groszkami/ nitkami. Dziś była położna i powiedziała, że to normalne.

my dziś byliśmy na sesji zdjęciowej,... tak jak Młody śpi całe ranki tak dziś nic. Narobił na Ojca, na ozdobne kocyki pani fotograf, na siebie, na mnie, na wszystko :sorry: ale po 3 godzinach skończyliśmy :)
Później była położna... wizyta odbębniona. Pani niezbyt zainteresowana mną i Młodym.
Jutro mamy jechać na ważenie... zobaczymy ile nas przybyło.

Akuku, Pupui, Zuza - co taka cisza? rodzicie ? ;)

Puściliśmy Młodemu Mozarta! Leży z otwartymi oczami (!!!) i chłonie ;)

Blerka u nas to samo na sesji było! Siusiu ciągnęło sie za koszykami haha, w wadze ciepło, kocyki zagajdane, lola kupę robiła koncertowo ;)
Czekamy na zdjęcia wasze!!!

Dzie była tez położna u nas i hv, bardzo zadowolone, powiedziały, ze widać ze dziecko na piersi i sa bardzo zadowolone z ogólnego jej rozwoju i interakcji (która sie dopiero rozpoxElam wczoraj) no wcześniej była tylko ekstaza mleczna, spanie, kupa i dalej spanie.
Tylko ten podkrwawiajacy pępek...
 
Anney super, że mała rośnie zdrowo [emoji4]
Ja nie lubię się kremować w taką pogodę. Niestety zaniedbałam przez to smarowanie brzucha [emoji57]
 
reklama
Do góry