reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Love, co za idioci!!! Duże ma te zadrapania?

My Sie wlasnie cgcujemy. Mdm od wczoraj wieczora nawał , lola juz wczoraj miała pierwsza mleczna kupę (po 22h od porodu) i dała nam dziś pospać 5h!!!!!

Idę odciągać reszte pokarmu.
 
O 1.35 urodziła się Lena, 3400, 54cm, straciłam sporo krwi, miałam lyżeczkowanie, młoda od razu narobiła mi dwójkę na rękę :) wszyscy w szoku, że tak szybko, o 23.30 miałam 2,5 palca, przed pierwszą czułam parte, gdzie myśleli, że to tylko kupa, oficjalnie o 1 zaczęłam przeć. Jako, że po porodzie jak miałam na wózek się przenieść to im odleciałam, zabrali małą na noc. Ale z piersi trochę ciągnęła. To teraz czekam aż mi ją przywiozą, nie wiem czy jeszcze im padać nie będę...
 
reklama
Do góry