reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

blerka i kasietta trzymam kciuki i zazdroszcze.

Ja dzisiaj numer wywinelam... Gole sie i patrzę krew.. Myśle RODZĘ !! A ja głupia po prostu sie mega zacielam!!

Na zaparcia wszystkim panią polecam śliwki suszone... To moje zbawienie. Jem rano i wieczorem takie zalane wrzątkiem jak ostygną. Blee sa okropne ale pożegnalam sie w końcu z zaparciami.

Anney
jak Ty ta lewatywę sobie robiłaś? Napisz mi proszę
 
reklama
Love a Ty nie peklas czasem ? (Nie pamietam ) czesto dzieci maja strupki na glowie jak mama peknie albo z szyjki.

Ewelinka bobtermin terminem a dzieci swoje.

Lilija no to jak ja po blerce to ja moge juz dzis w nocy hahah !

Blerka dajesz dajesz !

Kasietta kciuki ! Dobrze ze odeszly i teraz lekrze beda Cie mieli pod kontrola ! Trzymam kciuki mocno.

My juz w domku.. takze ja sobie moge rodzic ;)

Ala wychodz !
 
Love bo moze to krew jest zaschnieta. Dlugo sie utrzymuje na glowce dzieci. Bardzo duzo dzieci ma to na glowce po porodzie. Nie wiem jak to u was wyglada ;)

Lucalew gdyby nie te skurcze nie pchalabym sie ..ale ile mozna ? Ja naprawde mam juz dosc.. dolegliwosci ciazowe ok przezyje..ahh

Przepraszam za ta wbitke..postaram sie szybko by nie blokowac miejsca !
 
Love a to zadrapania pewnie. Myslalam ze tylko strupki. Ah to zolzy jedne no ! Moglyby troche uwazac..

Ja nie pozwole zadnym stazystkom jakby byly by cwiczyly na mnie i moim dziecku.. wiem ze musza sie uczyc ale jak widzialam w tv jak laska szarpie glowa dziecka by mu czapke ubrac to wrr...wiec nie ..ja podziekuje.
 
reklama
Do góry