reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lilija, takie any w ciazy sa normalne.
Pamietam, ze przed porodem z Józiem śniło mi sie, ze wypadł mi z rak, złamał kark, twarz miał po
Stronie pleców i unosił sie w powietrzu z szyderczym śmiechem, no rodem z piekła sen.

Blerka, czekam na zdjęcia szafy.
 
Hej dziewczyny, chyba ze dwa tygodnie mnie nie było tutaj ale ciągle mam kogoś "na wakacjach" i wtedy ciężko przed kompem siedzieć.
U nas wszystko ok do porodu chyba jeszcze daleko (dopiero 36 tydzień mamy) i nie niepokojącego się nie dzieje, za tydzień wizyta u lekarza.

W końcu prawie skompletowana wyprawka, zostały mi jeszcze takie higieniczne rzeczy ale to już mniejszy problem. Dzięki Bogu siostra do mnie przyjechała na 3 dni i mnie zmotywowała do prania wszystkiego i jeszcze mi wszystko poprasowała :laugh2:. Dzisiaj w planach jeszcze wypranie wózka a na kolejny dzień ogarnięcie łóżeczka (odświeżenie).

To żadne odkrycie ale powiem Wam, że już doczekać się młodego nie mogę :D:D Tak się jaram, że będę mamuśką po raz drugi :tak::tak:
 
Suwina, dobrze że masz na kogo liczyć :) . Ja dziś ogarniam pokoik małego, żeby już stał całkowicie gotowy :)

Ma tez dziś przyjechać kurier z dętkami do wózka - w razie czego. I paczka od kuzynki z USA z ciuszkami.

Kochane wolałyście już położną środowiskową do domu? Będziecie wołać?
Gdzie planujecie myć dziecko? U mnie w łazience zawsze jest chłodniej niż w innych pomieszczeniach, więc chyba odpada.
 
Anney kciuki trzymam &&&

Ja dziś miałam fatalną noc :-(nie mogłam spać, niby nic mnie nie bolało , ale jakoś tak dziwnie się czułam, bleeee
 
Lilija ja córkę kąpałam w wanience na łóżku w sypialni żeby nie trzeba było tak bardzo się schylać no i zawsze tam cieplej było niż w łazience. I teraz z synkiem będziemy robić tak samo, choć na początku to mój mąż kąpała Oliwię, więc liczę, że i przy Tymku mi pomoże :)
 
Lilija - moja kazała mi zadzwonić jak będę już w domu z dzieckiem, ale ja już deklaracje kiedyś skladalam.
My kąpać będziemy w łazience, bo jie am teraz gdzie indziej miejsca. Ale kapalismy w jej pokoiku na stole ;)
 
reklama
do nas pewnie położna przyjdzie po porodzie z przychodni. Martę kąpaliśmy w salonie na stole, ale tym razem będę kąpała w łazience. Przy dwójce dzieci łatwiej będzie to ogarnąć w łazience :)
 
Do góry