reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzzi gdzie ja tu doradce znajde ;) ja ogolnie nir lubie jak mi cieplo wiec tego sie boje ze mi za goraco bedzie .
 
reklama
A to już musisz sama poszukać [emoji4] Jak w pl są to u Ciebie by nie było doradcy?[emoji6] Mimo wszystko zachęcam żebyś spróbowała. Ja jeszcze nie miałam przyjemności, ale sporo się naczytałam to się wypowiadam [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Zuzzi a jaka chuste masz ? Bo ja musze kupic w takim razie..ale nie wiem jaka a prwnie juz nie zdaze poczytac.

O kuzwa kolejny po 4 minutach i chyba mocniejszy.. uuuu ..

Ala albo w jedna albo w druga strone prosze.. a nie meczysz matke i pozniej noc z tego.
 
Pateczka trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny poród! &&&&

Akuku bidulko, coś ta Twoja mała nie może się zdecydować czy wychodzić czy nie, chyba będzie z niej bardzo sentymentalna kobieta w przyszłości ;)

A my dzisiaj z m skręciliśmy wspólnie drugą komodę (nie miałam już siły żeby to robić sama), m zawiesił karnisz i podpiął tv do nowego kina domowego i ruszyliśmy do centrum handlowego po prezent urodzinowy dla Kubusia, który wraca jutro z obozu :) przy okazji podeszłam do tk maxx i kupiłam mydełka dla Leośka :) ależ one pachną! Zdjęcia mydełek wrzucę w wyprawkowym ;)
 
Akuku ja mam Little Frog. Bardzo znane chusty ze średniej półki cenowej. Bardzo polecane na początek. Mogę Ci wysłać link do grupy na fb skąd czerpię wiedzę.
Kciuki żeby to już & & & & [emoji8]
 
Dzieki dziewczyny ,ale z ta szybkoscia to nie u mnie :p nie moglam wytrzymac z bolu wiec poprosil znieczulenie i powiem ze ciesze sie ze z niego korzystam bo bol nie jest taki ostrt/mocny,fakt faktem czuje bol ale jest znacznie lepiej.:) lezymy i czekamy,niedlugo polozna sprawdzi rozwarcie.Noc nie nasza ,ciesze sie ze mamy internet w tym szpitalu haha .buziaki dziewczyny i postaram sie byc na bierzaco .
 
reklama
Akuku ja mam dwie chusty lenylamb- polskiej firmy i sa dość twarde. Dlatego używam na codzień girasol. To moja ulubiona.

Od 5 nie śpię. Koleżanka rodzi a mnie z emocji rozbolała głowa ;)

Ja tez chce już rodzic ;)
 
Do góry