reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja też dziś trochę spuchłam, ale bez tragedii. Żałuję tylko, że na dzisiejszych zajęciach nie mogłam mieć obrączki.
Ewelinka kuruj się żebyś miała siłę rodzić a małej nic nie będzie.
Pateczka to gratuluję i trzymam kciuki żeby było szybko i łatwo. Czekamy na info [emoji8]
 
reklama
IMG_0772.jpg IMG_0774.jpg IMG_0781.jpg IMG_0807.jpgIMG_0811.jpg IMG_0843.jpg IMG_0858.jpg IMG_0886.jpg IMG_0958.jpg IMG_1019.jpg


A to kilka zdj z dzisiejszego dnia.
 

Załączniki

  • IMG_0772.jpg
    IMG_0772.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 93
  • IMG_0774.jpg
    IMG_0774.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 85
  • IMG_0781.jpg
    IMG_0781.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 88
  • IMG_0807.jpg
    IMG_0807.jpg
    6,2 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_0811.jpg
    IMG_0811.jpg
    7 KB · Wyświetleń: 93
  • IMG_0843.jpg
    IMG_0843.jpg
    6 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_0858.jpg
    IMG_0858.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 83
  • IMG_0886.jpg
    IMG_0886.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 84
  • IMG_0958.jpg
    IMG_0958.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 82
  • IMG_1019.jpg
    IMG_1019.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 92
Pupui super!!

Trzymam kciuki za te rodzące! Oby w mig wróciły z dobrymi nowinami.

Szkoda ze poród nie jest zaraźliwy!
 
Powodzenia, Pateczka.

Ja dzisiaj na trening poszłam. Widzę, że jak chodzę regularnie, to już żadnych skurczy nie miewam. Ten czas, kiedy trochę miałam to właśnie wtedy, kiedy lekarz kazał mi się oszczędzać i posłuchałam. Ciekawe, czy w końcu po terminie urodzę. No i jeszcze skorzystaliśmy z czasu, kiedy jest to łatwe i do kina poszliśmy :) W sumie fajny dzień (choć film niezbyt miły, ale my takie lubimy) i wreszcie udało mi się wywietrzyć mieszkanie po tym deszczu. My mamy okna zachodnie, przez co popołudnia w te upały są fatalne.

Macie jakieś doświadczenia z noszenia dziecka w chuście? Obejrzałam trochę filmików i być może będę miała pożyczoną chustę na jakiś czas, to zobaczę, co mała na to.
 
JLNX Ja nosiłam w chuście moja mała i teraz tez zamierzam nosić. Nie zrażaj sie jeśli coś na początku nie wyjdzie. Ja musiałam wiele razy poćwiczyć zanim doszłam do wprawy. Czasami tak długo zajmowało mi wiązanie ze byłam upocona zanim z domu wyszłam. Wysiłek sie opłacił i teraz mogę wiązać z zamkniętymi oczami. Miło tak mieć dzidziusia przy piersi. W ogóle nie czuje sie ciężaru dziecka gdy dobrze zawiazesz.
 
Skurcze w wannie nadal sa.. zaraz wychodze i ide spac bo pewbie o tak znikna niedlugo..

Ja nie chustowalam ale ja musze oszczedzac dzwihanie ze wzgledu na biodra.. choc korci mnie by sprobiwac. Zobacze jaka bedzie mala..emil grzecznie lezal wiec nie musiaalamr..hm
 
reklama
Akuku małą i tak będziesz nosić, a chusta odciąża kręgosłup i biodra pewnie też. Jest wiele wiązań i jak popróbujesz wydaje mi się, że powinnaś coś dla siebie znaleźć. Chustę można jak coś wypożyczyć lub sprzedać za tą samą cenę. No i warto spotkać się z tzw. doradcą chustowym.
 
Do góry