reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

ja się wczoraj bardzo zdenerwowałam.... normalnie miałam atak paniki od głośnej muzyki... cała mokra byłam i aż się trzęsłam. brzuszek mnie rozbolał i do tej pory tak czasem zakuje na prawo od pępka...

zdarzyło się wam coś takiego?!
 
reklama
Ja pierdo*** nie mogę już tego czytać! 21 wiek A kobiecie tak każą się męczyć. Na tak przeróżne choroby potrafią wynaleźć lekarstwo A przeciwbolowego skutecznego lekarstwa dla rodzącej nie mogą wymyślić?
No zesz kur...
 
Evelinkua - jeśli to tylko wyciek, to może im się uda jeszcze zatrzymać na trochę, wiem ze jakoś potrafią przy wycieka uzupełniać wody, albo same mogą się uzupełniać. Kurcze byłoby cudownie gdyby jeszcze dwa tygodnie dało się wstrzymać.

Love - łącze się z tobą w bólu :( juz mogłoby się u Ciebie skończyć dzisiaj, skoro tak cierpisz.
Amawell - pisz co się dzieje, czemu masz dola, wyzal sie, bo doły nie są fajne :( super ze juz wychodzic ie do domku :)

Lucalew - miałaś trochę na mnie poczekać ;))) ale jak masz siedzieć w szpitalu tyle, to już lepiej urodzić chyba :) zresztą od środy u nas ciąża donoszona, wiec jeszcze dwa dni i niech się dzieje ;))

Niki - ja się wczoraj tak zdenerwowalam, jak mi młoda zniknęła z oczu na weselu. Masakra nie umielismy jej przez chwile znaleźć, a ona poszła umyć rączki! Brzuch mi się tak spial, że przez dłuższą chwilę nie puszczalo.

Ja wczoraj nawet chwile się z młodą pokrecilam na parkiecie, ale to już nie ten czas, bo też mi się brzucholi co chwilę spinal :)
 
Love u mnie w aptece w tesco mozna wypozyczyc tens. Popris m niech podzwoni moze ci to cos ulzy.. a czemu ci morfiny nie dali ? Sprobuj fo wanny wejsc rozluznusz sie ti i rizwarcie ppjdzie. Wspolczuje ci kochana.
 
Love nie wiem ale u mnie w aptece eeklama wisi ze mozna wypozyczyc.. jak wanna nie pomoże to jedz i popris o morfine i zostan. I sie przespij tam.
 
Hej!

Mi przy pierwszym porodzie chyba pentydyne (nie jestem pewna) podali i to mi bardzo pomogło bo na chwile zasnęłam (a wcześniej dwie doby nie spałam od skurczów). Nie wiem czy bym dała rade gdyby mi tego nie podali.
 
reklama
Evelinkua, kciuki za wasza gromadke!!!

Love, mam nadzieje, ze w koncu pojdzie, bo sie nam zameczysz kochana...

Amawell, jakies sredniowiecze w tym szpitalu, dobrze, ze juz was puszcza. Nie martw sie karmieniem, mysl pozytywnie a na pewno bedzie dobrze. I wywalaj frustracje jak najczesciej, po to jestesmy.

Niki, ja nic takiego nie mialam...

Lucalew, to u ciebie juz chyba niedlugo :-)
 
Do góry