reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Loveboiled to śpij. Przecież już późno.
Evelinkua nic się nie martw. Jak na trojaczki to nie jest źle. Dasz radę! Melduj jak tylko będziesz mogła. Powodzenia![emoji8]
 
reklama
Evelinkua, powodzenia!

A ja wczoraj parę razy miałam takie napięcie brzucha, ale raczej nie było to bolesne, ani regularne. Dzisiaj poszłam na trening i na basen i jakoś przeszło, chociaż teraz znów czasem się napina. Jednak chciałabym jeszcze te 2 tygodnie, albo chociaż tydzień doczekać. Polecam Wam basen, naprawdę się świetnie po nim czułam, szczególnie jak teraz tak gorąco. Szkoda tylko, że u nas też ta burza, czy też deszcz to raczej słaby był i nie oczyścił powietrza za bardzo.
 
Evelinka trzymam kciuki!!
Jak to nie wiedza skąd leci ?

Love, prześpij sie kochana. Jutro bedzie the day!



Jinx, nie powinnaś juz chodzic na tym etapie na basen. Ze względu na możliwość niezauwazenia pęknięcia workamplodowego.

Dobry wieczór!
 
loveboiled 3mam kciuki :)

Ja się dziś naprawdę dobrze czuje, chodź pół nocy nie przespałam, bo w nocy duszno i 22 stopnie ;/
Wstałam po 5, zrobiłam co miałam zrobić, teraz obudziłam m żeby wstawał wypił kawę, ubrał się i jedziemy do rodzinki, za nim zacznie grzać.
Eh.. 18stka siostry, jak się starzejemy, a nie dawno była jeszcze takim małym brzdącem ;p

Miłego dnia dziewczyny :)
 
reklama
Evelinkua and Love trzymamy kciuki

A my dzisiaj wychodzimy do domu ( wreszcie bo juz mam dosc) i w koncu bede mogla miec malego ze soba non stop bo tutaj dziecko ma sie tylko przez kilka godz dziennie i zabieraja je na noc od 9 do 4.30 rano - i nie ma odwolania.. Jednak w PL pod tym wzgledem bylo super i mialam Jaska caly czas ze soba a teraz jest kiepsko mam dola i problemy z karmieniem
 
Do góry