reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Martszka od rana nie bylo krwi. Ale staram sie lezec.. tzn teraz musialam sniadanie zrobic dzieciom wiec zobacze pozniej ...
Wzielam nospe i magnez i czekam az te skurcze mina bo co 10 minut byly.

Pupui stoo lat dla Josi!!! Wspomnienia wracaja co ?
Pupui u mnie nie jest zle.. ;)
 
Magdus - u mnie ta sama burza, a zaraz z robie burze w domu, bo ja od rana sprzątam, ale powiedziałam sobie, że podłogi zostawiam M. A on jeszcze śpi. ... no ale ja mu daje pospać w weekendy, bo w tygodniu wstaje o 5 do pracy.

Pupui- Wszystkiego Najcudowniejszego dla Joshki i moc buziaki od cioci z bb.

Anney - super, że Mama przyjeżdża i zabiera chłopców, oni będą mieli wakacje, a Wy na spokojnie możliwość przywitania nowego członka, członkini rodziny ;) ja jestem jeszcze na etapie, że nie umiem się z Ala rozstać! !!
 
Hej kochane!

Moja mała tez ma najgorsze wakacje na świecie. Tylko w domu siedzimy bo mi sie dosłownie wyjsć nie chce. Poprzednie wakacje tez nigdzie nie byliśmy. Aż płakać sie chce. Biedne dziecko. W przyszłym roku musimy sobie to nadrobić. Jestem wkorwiona na moja rodzine, ze naprawdę nikt nie wyraził ochoty by przyjechać do Małej. Kurde... Albo sama będę rodzic albo z Mała na sali porodowej. Nie wiem jak to zrobię.
 
Pupui u mnie się już nie uspokoi niestety.. W pierwszej ciąży tez tak miałam.. Regularne bóle na szczęście jakoś do przeżycia ale o spaniu w nocy mogę już zapomnieć wiec mam nadzieje ze tym razem się akcja szybciej potoczy.. Ja juz w domu, napisałam na wizytowym..

Sto lat dla joschki :)
 
STO lat :-)
Wrzuc zdjecie torta zanim zjecie!!!

Magda, mi tez sie dzis nie chce sprzatac... A jutro goscie, wiec raczej mnie to nie ominie. Wszystko mam juz przygotowane tylko te podlogi... Werci, daj troche powera!

Amor, a ona narzeka na te wakacje czy jak? To, ze nie jezdzicie nie musi znaczyc, ze sa zle.

Panikara, a jak twoja cora na wakacjach? Maz daje rade?

My sie wybieramy do rodzicow za tydzien, 200 km, chlopcy strasznie sie ciesza.

Chyba do nas ta burza idzie (oby) bo strasznie spiaca sie zrobilam.
 
reklama
Love Bidulko! Ależ ta służba zdrowia, niech ich .... ! Ty to się dziewczyno nastresujesz...

Pupui sto lat dla małego! Szykuj się na imprezę ;)
 
Do góry