reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor, namocz w maślance śliwki suszone i na pusty żołądek wypij.
Albo
Kup ogórki kiszone albo kapustę kiszona i na pusty żołądek wypij przynajmniej szklankę.

Włącz dużo nasion, maku, ziaren, siemienia lnianego do sałatki. Komosy ryżowej np. I jesc


Czasami kawa fusiasta zamieszana bardzo pomaga.
 
reklama
Środki na przeczyszczenie maja to do siebie, ze pomogą raz czy trzy a potem organizm sie przyzwyczaja.
 
Pupui trzymaj sie [emoji173]️

Zuza czyli jak masz sie spodziewać to takie nie wiadomo co.. Bo niby termin masz ale wiesz ze moze sie zacząć duzo wcześniej.. Do bani z taka nie wiadoma nooo

Amor ja zatwardzeń nie mam wręcz przeciwnie.. Czasem mnie tak złapie ze ledwo do łazienki dojdę :D ale cos mi zaczyna wychodzić jakos hemoroid hm musze lekarza spytać od czego skoro ani krwi ani nic..
 
reklama
Do góry