reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Co zasgpiam to skurcz ;(
Nie mam juz sily dziewczyny.. skurcze mam co jakies 10 minut mocne i w miedzy czasie takie slabe jeszcze ale ich nie mierze nawet..
Te silniejsze sa na brzuchu i caly dol plecow..
A zaczelo sie jak wstalam emiskowi mleko zagrzac.. jak sie polozylam dostalam silnego bolu miesiaczkowego.
Mala sie krecila i miala czkawke ..nagle silny skurcz..i tak co te 10-12 minut .

Wkurza mnie to ze tyle dnie mnie juz skurcze mecza ..i jak ma mnie to meczyc jeszcze ponad dwa tygodnie to ja dziekuje.. spalam tylko 3-4 godziny ;/
Jak tu caly dzien funcjoniwac z dziecmi ?

Anney jak tam tetno malej przez noc na ktora idziesz do pl gina.. a i mialam pytac jak stwierdzili ze pecberz mlodowy caly ? Mialas usg czy tylko wziernikiem ? Przeciez moze od gory peknac..

Plakac mi sie chce normalnie...

Sorki ze tak smece ; (
 
Ewelinka polozna mam jutro..ale ona rozwarcia i tak nie sprawdzi.. jak sie skurcze nie uspokaja to podjade do szpitala jak m wstanie po nocce.. teraz mialam po 9 minutach.. taki ze az w cipce czulam mrowienie..
 
akuku wspolczuje inie ruszy albo sie uspokoi bo napewno wkurzajace jest takie czekanie, u mnie zadnych skurczow dalej, moze czasem jakis twardnienie a wizyta w srode, cora tez jest duza i jakby patrzec na usg to juz powinna sie urodzic
 
Amawell!!! Cudowne!!! Ale sie uwinelas!!! Graaaatuuuuluje!!
I jaki on kudlacz slodki!!!!!




Akuku, niedlbrze. Podjecgalabym do szpitala!
 
reklama
Martuszka przed Vikim i Emilem tez mialam ..ale nie pamietam ile czasu..tu juz dwa tyg mam skurcze.. choc dzis nabraly na sile..

Teraz po 8 minutach trwal minute..
 
Do góry