reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Nie znam się na porodach, w końcu nigdy nie rodziłam. Siedzę sobie, zaczęłam się źle czuć. Bolą mnie nerki, w ogóle wszystko zakręciLO mi się o 180 stopni i czuje ze wysiadam powoli :) Żadnych objawów nie mam, ale tak jakby czuje, ze coś nie gra.


Druga sprawa. Jestem ciemna wiem, Anney dodała mnie do wątków zamkniętych a ja nawet nie wiem gdzie co i jak znaleźć :(
 
Amwell zazdroszcze i kciuki trzymam;)

Ja dzisiaj mój używany wózek wypalam i dużo mu nie brakuje by wyglądał jak nowy ;) zostało mi tylko jedno pranie ! Jupi!! A do porodu jeszcze tak daleko, daleko...

Torba spakowana. Już wszystko na Ciebie czeka maleńki.
 
Zuza lepiej sie spakować na spokojnie niz potem w nerwach :)
Mam nadzieje ze wszystko okay i to tylko chwilowa zmiana samopoczucia..
 
Co do wywoływania porodu to z Miłoszem piłam olej rycynowy... i nic, wiesiołka i też nic... herbatkę z własnoręcznie zbieranych liści malin i też nic... biegałam na 10-te piętro u siebie w bloku i tylko zakwasów się doczekałam a nie porodu. Przenosiłam go 11 dni aż w końcu miałam cc ze wskazań nagłych... taka historia mojego pierwszego porodu :-D
 
reklama
Do góry