reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Kurcze chciałam Wam poodpisywać, ale się rozemocjonowałam Anney i Amawel i już nic nie wiem:sorry:

Co do in vitro jestem za i nie rozumiem polityki kościoła w tej kwestii, a państwo to już w ogóle nie powinno się tym interesować, ew. wspierać.

Jeśli chodzi o alko. to mój ojciec jest alkoholikiem i nie znoszę jak mój M jest pod wpływem albo ciągnie na piwko albo posiedźmy jeszcze, bo on by jeszcze wypił. Na szczęście nie lubi pić sam w domu i od kiedy ja nie mam już siły wychodzić to się mocno ograniczył.

U mnie była siostra z rodzinką,tzn. kimali w hotelu, więc zupełnie bez problemowo, ale co się wczoraj nachodziłam to masakra. Jak padłam, to myślałam, że nie wstanę i m mi musiał nogi wycierać po prysznicu, bo nie byłam w stanie. Dziś też jeszcze wszystko mnie boli, najgorzej pachwiny i spojenie.... Siostra kupiła kupę szmatek dla małej i znów musiałam robić pranie ;-)
 
reklama
Zuza lepiej sie spakować na spokojnie niz potem w nerwach :)
Mam nadzieje ze wszystko okay i to tylko chwilowa zmiana samopoczucia..

Spakuje się w razie czego jutro. Mam się spodziewać 3 tyg wcześniej ze względu na rozmiar i ogólne rozwinięcie Małego, termin mam na 24 sierpnia.
Mam nadzieje, ze tylko sobie wmawiam! :)
Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie
 
Zuza. Mój też jest rozwiniety o 2 tyg. Do przodu i niestety to tylko oznacza ze urodzi się wiekszy. Lekarz ewentualnie pomyśli szybszym rozwiązaniu z uwagi na moja opuchlizne.
Tobie mówił że urodziła szybciej bo mały jest duży?
 
Ale ani herbata z lisci malin, ani wiesiolek ani masaz krocza porodu nie przyspieszaja. Tylko wplywaja na elastycznosc szyjki aby jak sie zacznie porod (przed czy po terminie) szyjka ladnie wspolpracowala i byc moze szybciej rozierala. Ale porodu nie przyspiesza.
Ja pije herbake juz od kilku dni i biore kapsulki z wiesiolkiem. W pierwszej ciazy tez jakos zaczelam na tym etapie. Porod mialam w miare latwy, szyjka ladnie i szybko sie rozwierala. Nie wiem czy to od tego czy tak ot poprostu. Szkodzic nie szkodzi wiec biore.
 
Zuza. Mój też jest rozwiniety o 2 tyg. Do przodu i niestety to tylko oznacza ze urodzi się wiekszy. Lekarz ewentualnie pomyśli szybszym rozwiązaniu z uwagi na moja opuchlizne.
Tobie mówił że urodziła szybciej bo mały jest duży?

Tak, 3 lekarzy powiedziało mi, że mam się spodziewać o 2-3 tyg wcześniej. Mam mały brzuch, mały wód plodowych i generalnie mały juz się powoli nie mieści..
 
Ale ani herbata z lisci malin, ani wiesiolek ani masaz krocza porodu nie przyspieszaja. Tylko wplywaja na elastycznosc szyjki aby jak sie zacznie porod (przed czy po terminie) szyjka ladnie wspolpracowala i byc moze szybciej rozierala. Ale porodu nie przyspiesza.
Ja pije herbake juz od kilku dni i biore kapsulki z wiesiolkiem. W pierwszej ciazy tez jakos zaczelam na tym etapie. Porod mialam w miare latwy, szyjka ladnie i szybko sie rozwierala. Nie wiem czy to od tego czy tak ot poprostu. Szkodzic nie szkodzi wiec biore.

A ja z uporem maniaka myślałam że to przyspieszy poród :D:D:D
 
reklama
Ale ani herbata z lisci malin, ani wiesiolek ani masaz krocza porodu nie przyspieszaja. Tylko wplywaja na elastycznosc szyjki aby jak sie zacznie porod (przed czy po terminie) szyjka ladnie wspolpracowala i byc moze szybciej rozierala. Ale porodu nie przyspiesza.
Ja pije herbake juz od kilku dni i biore kapsulki z wiesiolkiem. W pierwszej ciazy tez jakos zaczelam na tym etapie. Porod mialam w miare latwy, szyjka ladnie i szybko sie rozwierala. Nie wiem czy to od tego czy tak ot poprostu. Szkodzic nie szkodzi wiec biore.

Dokładnie.
Mi to o tyle może pomoc, ze ułatwi rozwieranie sie tego mojego znekrofilowanego mięśnia haha

Niby przyspiesza rozwieranie sie szyjki i wzmacnia mięśnie.
Zobaczymy.
Póki co rozwarcie mam takie samo jak
Kilka dni temu [emoji49][emoji49]
 
Do góry