reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lidia, skąd wiesz ze resztka? Podbarwiony krwią był?

A moja lola? Za dużo ciepłych kąpieli chyba ma, ze nie wyłazi ;) idę bookowac kriokomore dla odmiany haha
 
Ostatnia edycja:
Wody maja slodki zapach ? O kurde to mi sie chyba sacza bo cos jakby to czuje? Ale pewnosci nie mam . Kuzwa ja jeszcze 3 tugodnie musze no musze.
Az dzis rano myslalm by sie ogolic.. po czym stwierdzilam ze nie bo ja zawsze gole sie przed samym porodem (tylko raz) i zaraz rodze ..wiec nie! Bo ja rodzoc nie chce hhaha.

Alicja siedz jeszcze te 3 tygodnie no! Matka ma burdel w domu.. gdzie do takiego syfu chcesz ? Nie wyglupiaj sie ;)
 
Ja tez myślałam, że mi się Sącza, ale gin sprawdził zwykłym papierkiem lakmusowym. Te testy bardzo trudno dostać, no i są drogie, a podobno wody mają odczyn zasadowy, a mocz kwaśny.
 
tak w UK jestem, w Polsce są takie specjalnie władki ktory wykryje saczace wody plodowe, ale w UK powinno byc, tylko ze nie wiem jak sie nazywa.
 
Akuku , w porównaniu do moczu który ma ostrą woń amoniaku, wody maja zapach slodki. Możesz też sprawdzić naciskając mięśnie kegla. Jeśli po zacisnieciu przestanie lecieć to to mocz albo rzadki śluz. Jeśli mimo zaciskania sączy się to to wody.
 
reklama
Mi jak sprawdzali przy pierwszym porodzie to właśnie wkładkę sprawdzili a jak byłam teraz w 32 tygodniu to zbadali mnie i stwierdzili ze nie wody bo wszystko pozamykane w.środku
 
Do góry