reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Mi polozna na szkole rodzenia mowila ze jak wody sie sacza to caly czas ma sie mokro. Caly czas majtki czy wkladka mokra. I jak tak wlasnie mialam przed poprzednim porodem jak zaczely sie saczyc pomalu to na poczatku nie bylam pewna czy to bie mocz ale moczem nie pachnialo i caly czas mialam mokro, co zmienilam wkladke to co chwile mokra. Pozniej juz zakladalam taka gruba podpaske poporodowa bo caly czas mokro bylo. Wiec jesli to beda wody to bedziecie to czuly. Bo jak sie mocz popuszcza to nie tak caly czas nie leci tylko ze tak powiem zrzutami. To moze byc bardzo rzadki sluz.
 
reklama
Co do pasa na brzuch nie wiem czy kupić czy nie, nie zdecydowałam jeszcze..

Cinamona witaj sie witaj :) sie należy po rozłące [emoji6]

Co wy tak z ta depilacja ostatnio ??? [emoji15][emoji15][emoji12][emoji12][emoji15][emoji15]
Moj zaczął o mnie dbać teraz to niech pilnuje "trawnika" haha :D

Byłam wlasnie na pedi bo ja stop swoich to mam cieżko dotknąć :D ale mi fajnie wymasowali i nawet łydki mmm.. :)
 
No wlasnie moj ma co innego na umowie a inaczej dostaje, wiec tez jak pojdzie na urlop to mala wyplate dostanie, ale to tez w transporcie jest inaczej... Pojdzie na urlop na zadanie, ktorego mu nie uzna bo nie i pojdzie do zwolnienia... Wiecie jak u nas jest. Licze tylko na to ze szef bedzie w porzadku i pomimo tego, ze moj jest pipa i nie potrafi mu wczesniej sytuacji nakreslic to ze jednak mu da chociaz z tydzien...
A do dupy to wszystko powiem wam. Taka ostatnio przygnebiona chodze, nic mnie nie cieszy. I w ogole musze wam sie pozalic. Tak sie cieszylam, ze mam swoje rozstepy to juz ciazowe mnie omina... Najpierw wyszly dwa, jeden poziomo, doslownie jak blizna po cesarce, a drugi mniejszy z boku. I przedwczoraj myslalam, ze sobie brzuch okalecze tak mnie swedzial... Na drugi dzien rano ja zerkam a tu chyba z 6 nowych ;( Jedyne co mnie pociesza to fakt, ze sa nisko i moze jakos uda sie je majtkami pozniej zaslonic czy cos.... No ale tragedia, juz nie moge na siebie patrzec.
Lacze sie z kaczkowymi mamami. A i dzieki za zarazenie zgaga :-)
Bunia mozliwe ze to hemoroid. Taka kulka tak? Ja ostatnio czesciej chodzilam do toalety i tez mi wyskoczyl.
 
Beata mam tak samo z tą zgaga. Ból brzucha mi tak nie przeszkadza jak to cholerstwo. Jutro rano napisze do doktora czy jest coś lepszego co mogę brać bo len ani rennie mi nie pomaga.
 
Mój ma niby 8 godzin pracy ale rzadko po nich wraca, zawsze są nadgodziny, oczywiście nieplatne. Może za nie wybrać wolne ale tylko wtedy kiedy zgodzi się na to kierownik.
Mam nadzieję jednak ze będzie ze mną przy porodzie. Jak akurat będzie jeszcze w domu to raczej się uda, ale gdy będzie w pracy nie ma szans aby się urwał.

Magdus głowa do góry, już za chwilkę będZiesz tulic swoją księŻniczkę A wtedy żadne rozstępy nie przycma twego szczęścia :-)
 
Little me ciesze sie ze sciagniecie szwu sie powiodlo:-)
Magdus Ojej wspolczucia dla
Mamy rany po pogryZieniu zle sie lecza....
Ja mam tu rodzicow od ponad tygodnia ktorZy zajmuja sie Jaskiem - zabieraja go na baseny wiec przynamniej maly tez ma jakies wakacje...
 
dziewczyny, czy Was tez boli okolica mostku? wyczytalam ze to dno macicy naciska na przepone?

ale ile mozna..
 
Magdus no mam nadzieje ze dostanie chociaż kilka dni ze uscie mogli razem sie mała nacieszyć jak sie urodzi :)
No wlasnie taka jakby kulka wyszła z jednej strony.. A myślałam ze mnie to nie ruszy bo ani zatwardzeń ani krwi no nic Hm.. Ja toaletę zaliczam cały czas tak samo tzn 1-2 dziennie chyba ze jest jeden dzien "pusty " to na nast sie zdarzy nawet trzy..
 
reklama
Do góry