reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney a po co dawac codziennie przez kilka dni skoro pomoglo jednorazowo?
Nikt go niczym nie czestowal.. hm on uczulony na orzechy z jedzenia.. a na trawe to Viki jest uczulony wiec moze i Alex ale noc na skorze nie wychodzi ttlko ataki ma..

Luttle me ojejku. Ciekawe czy wyjma szew wkoncu ! Oby !
Trzymam kciuki za was !

Prof od jozia astmy zawsze mi tłumaczył, ze jak poda sie jednorazowo duża dawkę, po skończeniu jej działania organizm może zacisnąć jeszcze raz tak samo, wiec żeby pomoc mu zejść z tej dawki trEba rozłożyć sobie odstawienie leku rozkurczowego na przynajmniej 3 raty.

Józio po szpitalu tez tak dostawał rozłożone pampki niebieskie.
Tego nigdy nie kwestionowałam bo jakoś to działało.
Ale to tylko sugestia [emoji8][emoji8]
 
reklama
Cinamona, Jak Dobrze sie porzadnie witac [emoji16][emoji16] jeszcze ty od tych prostaglandyn dziś urodzisz hahha
 
Dziewczyny, poradzcie, bo ja juz sama nie wiem co myslec,

Około od miesiaca czy 2 temu, zaczełam miec mokry wkładke, i myslałam ze to od sluzu, albo od moczu niekontrolowany, ale dzis dopiero uświadomiło mnie , ze to mogą byc tez sączace wody płodowe. Wiec nie wiem jak rozpoznac ze to wode plodowe czy sluza czy od moczu ? :eek:
 
Zuzzi, jak to nazywa sie dokładnie to specjalnie test pH ?

Love, usg ostatnio miałam w 19/20 tyg :szok:

anney, no wlasnie bedzie pachniała, ale no mam problem z zapachem ;p
 
reklama
Ale się wierzyłam! Byłam u gin wyniki ok, gbs ujemny mówię jej o tych skurczach, a ona no to bardzo dobrze. Myślałam, ze mnie zbada, a ona nic! Jeszcze dzisiaj myślałam, ze nie dojadę do domu, bo tak mnie rwalo krocze nawet teraz jak idę z pokoju do pokoju, resztka czopu mi chyba odeszła. Niech mały już wychodzi.
Little kurcze, to cierpisz bidulko.
Akuku biedny Alex, dobrze, że już lepiej.
Anney no co ta twoja Lola?
 
Do góry