reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Odtoksycznialam go wg tombaka. Wyślę ci linka. Ale Józio prRz ponad 3 lata był na a&e z atakami co tydzien czy dwa, wiec sterydów i ventolinu dostawał z potężnych ilościach, ale u niego astma była ścisłe związana z pokarmowa. Alergen w jelicie-jelito sie stawiało- atak astmy-flegma podczas snu do uszu-chore ucho. Stały zestaw. Zaczęłam go odtoksyczniac jak miał 5lat i wtedy nastąpił przełom.
Od prawie 3lat inhalatory sa w użyciu tak rAdko, ze muszę sobie przypominać gdzie je mam i często juz po dacie ważności.
 
reklama
Nie dawaj Akuku. Daj dziś, jutro i kolejne 3 dawki a nie dni i podawaj co 4-5h niebieski ale za kaDym razem zmniejszając dawkę o jedno psiknięcie.

Może zapytaj go, czy ktoś go czymś poczęstował, może zjadł coś nowego, i sprawdź pyłki, może rzeczywiscie coś pyli, albo ktoś trawę kosił, jeśli jest uczulony. A jak dziura przy przeponie, zrobiła mu sie? Tłoczy tak cały czas powietrze?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki.
Melduje sie ze szpitala. Juz mam dość. Koszmar jakiś. Przyszłam na 15 na ściągnięcie szwu. Niestety po pol godzinnym masakrycznym grzebaniu nie udalo im sie go wyciągnąć ( bo jest wysoko). Podali mi gaz na znieczulenie ale on g.... daje. Tak wiec czekam epidural teraz i na sale operacyjna bo inaczej nie dadza rady. Na dodatek malemu tętno skakalo. A teraz po tym wszystkim mam juz skurcze tak do 60 -70 % i szyjka ciagnie i boli. Nie wiem jak sie skonczy ten dzisiejszy dzień wiec :( Trzymajcie kciuki plisss. A mialo byc tak szybko i pieknie.
 
Little!! Kurna wiedziałam!trzymaj sie kochana, ale dziś raczej urodzisz. Coś tak czuje, bo takim molestowaniu szyjki.


Sercem z tobą jestem!!!
 
PsiochA jeszcze ogolona wyobraź sobie haha.
Ale moczę sie dla zasady.
Wiecie.... Myjcie sie dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny ;) wiec leze i niech odpada ze mnie naskórek haha
 
reklama
Do góry