reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zuzzi - przybijam... ale taką zdechłą piątkę...;)
Love - u nas pogoda też przygnębiająca.
Anney - gwałć i wypuszczaj Lole!

może i ja zgwałcę dziś P. to urodzę szybciej? Gdyby nie ta szafa to nie wahałabym się nawet przez minutę ;)
 
reklama
Blerka, dawaj! Zawsze możesz ubrania małego trzymać w swojej ;) do czasu aż jego własna nie przyjdzie haha
A co sie najseksisz to twoje!

Zuzzi, głowa do góry!
 
Zuzzi trzymam ! Ja mam wizytę w sobotę standardowo :p Mam nadzieję, że ustalimy termin cięcia i wtedy będę oficjalnie wiedziała kiedy mój synuś pojawi się na świecie :)
 
Blerka hehe ja też się wstrzymuje bo komody jeszcze nie mam

Za to mam dziś dzień lenia :-( muszę się ogarnąć bo mam dziś pogrzeb ale strasznie nie chce mi się iść..
Mam plan żeby w tym tygodniu pomyć okna ale jak cały tydzień będę tryskała taką ilością energii jak dziś to chyba raczej się nie uda..
Borysiątko, Sann, Olka piszcie co tam u was i waszych dziewczynek :-)
 
Ja nie mogę co za dzień.... nic mi się nie chce, niewyspania po nocy jestem, do tego mi niedobrze... ale widzę, że nie jestem sama dzisiaj w takim nastroju.
 
A ja posprzątałam dom, kupiłam dzieciom bilety do polski na wakacje, dwa prania zrobiłam [emoji48][emoji48] wlasnie zabieram sie za spagetti i to wszystko przy muzyce buena vista social
Club! Tralalalalaa

Beatka, mnie psiochA nie boli tylko napieprza! Dziś podwozie w lusterku wyglada tak, ze więcej lusterka do ręki nie biorę, bo juz nigdy na nią nie spojrzę w życiu [emoji17]
 
reklama
Do góry