reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
hahaha anney widzę że Twoja córcia też ma przyszłość zaplanowaną :D masz rację serce rośnie jak się patrzy że są tak zaangażowani i zakochani w dzieciach :) Ja mojego muszę bardzo hamować, bo gdyby od niego to miało zależeć to Marta po dziś dzień chodzi ze smoczkiem i w pampersie :) To jest jego dzidzia i każdy etap w którym ja chcę żeby ona poszła krok dalej to dla niego pełne przerażenie :) jutro Marta pierwszy raz jedzie na 4 dni z babcią, obstawiam ciężką depresję u tatusia :)
 
62 h .... :szok:

"Jestem super, urodzę bardzo szybko i bezboleśnie. Dzidzia będzie w najlepszej formie..." :-D uffff

O! Afirmacja!

Jedziemy drogie panie, Niki nasz
Forumowa wrozka!

Pamietajmy, układać tak by nie używać słowa 'nie' bo ponoć wszechświat jego nie zna [emoji48]

Czy coś popieprzylam znow? [emoji30][emoji15][emoji317][emoji16]
 
jeszcze dodam, że cane corso to cudowny pies <3 my zastanawialiśmy się nad nim ale stanęło na staffiku i pseudo labradorze :) jednak cane corso gabarytowo nas przytłoczył :D
 
Hahahahahahah Panikara padlam ze smiechu hahahahahahah

Melise gotuj hahahahahahah

Ach te tatusie.
Wiecie, ze można wózek głaskać? [emoji15][emoji102][emoji102][emoji48][emoji48][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Panikara, cane jest ansolutnie piekny! Widze, ze many podobny gust. Wlasnie jesli nie Uda nam sie dostać
Pewnego corso, to
Chcemy staffa.
 
Polecam staffika, są przekochane i mają hopla na punkcie dzieci :) zresztą nasz nowy zbój pseudo lab też uwielbia dzieci, ale ona uwielbia wszystko (głównie jeść). Ale staffy są super. Wstawię zdjęcie mojej jak była mała jeszcze :) DSC_0041.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0041.jpg
    DSC_0041.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 49
Slodxizna! Wiem wlasnie ze sa przekochane! Moj brat ma staffa i jamnika. W tym tandemie to wlasnie staff jest tym lrzytulalskim czubkiem (2.5latka) a jamniczka ta strażniczka uderzająca we wroga niezauważona (skubana ma charakter haha)

Wlasnie sie zStanawiamy czy kupić teraz ( no dziś nie zdążymy przed jej porodem [emoji48][emoji48]) czy jak bedzie miała pol
Roku.
 
reklama
Do góry