reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
właśnie lucere dzwoniłam wszędzie prywatnie, ale są urlopy i mnie nie przyjmą. To właśnie mój dentysta dał mi najwcześniejszy termin czyli w środę :( kurcze płaci człowiek te składki a jak przychodzi co do czego to i tak chodzi do dentysty i ginekologa prywatnie :/
 
Cześć...
Noc fatalna... śniły mi się porody chyba każdej z Was.
o 3 się obudziłam i stwierdziłąm, że jak nie przeczytam na forum co sie dzieje z Anney i Lidią to i tak nie zasnę, wiec odpaliłam komputer i przeczytałam :p chyba mnie to uspokoiło i padłam..

Borysiatko - dobrze, że jest lepiej!
Lidia - odpoczywaj dziś dużo...
Love - kciuki za wizytę!!
Akuku - Twój M. jest niemożliwy :D
Panikara - współczuję.... ale z doświadczenia wiem, że na NFZ to chyba trzeba mieć mega farta w życiu żeby się dostać. Mnie się nigdy nie udało.

Brzuch mnie boli.
Pogoda do du...

Miłego dnia! :)
 
Cześć kochane,
Wciąż kciuki zaciśnięte za was wszystkie. Niestety albo stety, teraz juz tak będzie ze co chwilę któreś coś wyskoczy, coś poboli, przestanie.
Jestem z każdej dumna! My kobietki to jednak o wiele mocniejsze.jesteśmy niż faceci
 
Borysiatko- trzymaj sie Kochana!

Panikara straszne to ze przy bolu i ropieniu nie dosc ze nie dokoncza leczenia to jeszcze kasa Ci czekac tyle czasu!!!

Pupui piekne wnetrza - gratulacje!!!

Anney trzymam kciuki za Ciebie !

Ja tez sie wczoraj niezle usmialam - ale nie nadazalam zeby cos napisac bo tempo zamieszczania postow mialyscie niesamowite:-)

U mnie bez zmian- ciagle jestem spiaca i nic mi sie nie chce
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie ma szans was nadrobić po jednodniowej nieobecności.

Wczoraj przyjechała do mnie mama z siostrą, siostrzyczka do towarzystwa a mama dostała etat przy żelazku - prasowanie ciuszków małej, ona pracowała a my skladalysmy i chowałam tak jak chciałam i do szafy. Jej to zeszło 4h, więc dobrze że przyjechała ;)

Teraz już można przygotować torbę do szpitala, ale dziś bylam na usg i małej dobrze w brzuszku i sobie siedzi na pupci więc się nie spieszę z pakowaniem.

Miłego dnia ;)
 
Do góry