reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Sikam po nogach tylko nie wiem czym. Odszedł mi kawałek szopy znowu;) i mnie przeczyscilo grrr...

Anney poczekaj ba nas ja mam skurcze i tylko jak leżę, to jest oeky, a dopiero skończyłam szykować pokój, więc możemy jechać;) wideokonferencje zrobimy podczas porodow i anney będzie mogła krzyczeć magda!;) haha odrazu lepszy humoru mam. Myślałam, ze któraś już urodziła, bp tyle stron zapelnilyscie.

Akuku jaki kochany synek! No powiedz mu on już dorosły jest;) hihi to będzie małej zmieniał pieluchy;D

Love Ty też jeszcze czekaj, bo skurcze mam różnie, a jak mamy rodzić i tak jednego dnia to chociaż o wspólnej porze, żeby zdawać relacje. Hihi
Ancikowa lusterko w rączkę i nabieraj wprawy haha

Ja jestem w 36t2d, to jakbym urodziła teraz, to z dzieckiem wszystko okej bedzie? Bo się denerwuje troszke, a jak coś robię, to wtedy mam silne skurcze, że muszę się zginąć albo coś. Jakąś doświadczoną mamuska mi podpowie?;)
 
Evelinka - Sann ma córeczkę - Lenkę, Mała ma zapalenie płuc ale jest stabilna....

Lidia - odszedł Ci kawałek "SZOPY" ?? :p
 
Lidia, jak sie zginasz to juz ładne skurcze sa ;)
A moje padły na kręgosłup. Zaraz sie rozbecze. Nienawidzę ich! Sa co 13min teraz.
 
reklama
Co tu się dzieje dzisiaj:p
Stresujecie tymi porodami, ja też jeszcze nie mogę, nie mam gdzie z dzieckiem ze szpitala wrócić :p (oczywiście toreb spakowanych nadal brak) Jutro dopiero meble do mieszkania przewozimy, a na niedzielę pierwsze składanie będzie.

Szopa jest dobra, uwielbiam słowniki :p
 
Do góry