reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucere wspolczuje wizyty u dentysty... ja juz mam to za soba i chwala Bogu...
Dzieki Anney, moja Ty latarnio w ciemnosci hahahahaha :D
Ja od dzis juz jestem spokojna jezelichodzi o wczesniejszy porod. Wiadomo ze dobrze by bylo zeby mloda posiedziala do 29ego alejuz jestesmy w miare bezpiecznym okresie i szpital w ktorym bede rodzic ma dobry sprzet takze spakowana siedze na torbachi czekam hahahaa :D
A tak serio to strasznie sie ostatnio nudze, jakbym juz odliczala wrecz godzny do porodu haha :D tylko jeszcze moje wlosci trzrba na blysk wysprzatac :D
 
reklama
to raczej ciezko bedzie by miec dodatkowe usg, zobaczymy jutro co wymysle :)

co do torby, to jeszcze niespakowana, bo nie mam pojecia co wziac. :D
 
Ja też już czekam na poród, chociaż boje się jak to będzie. Ja jestem zdecydowana na zzo, bo mam niski próg bólu. Licze caly czas na to ze mala sie odwroci, wszytsko z cisnieniem bedzie ok i bede mogla naturalnie rodzic.
 
Kruszka nie krakaj ze sie nie damy :D [emoji12]

Trzymam kciuki za Sann i malenstwo !!! :)

Lilija moje tez opuchnięte, ale czasem jest dzien lub dwa ze sa jeszcze bardziej mega opuchnięte.. I wogole mi to nie schodzi od ponad tygodnia.. Ale wyniki ok i ciśnienie ok wiec nie mam sie czym martwić tak mi mowili tez.. Woec widzisz... A noi tez mi nie pomaga moczenie ani nic..
A co do tego ze sa ciepłe to noe wiem ..
 
Ja jutro mam wizyte w sadzie i potem juz moge rodzic :-) chociaz chcialabym dotrzymac do 20 lipca i jednak miec dobre warunki w tym prywatnym szpitalu. Ja na razie nie mam zadnych objawow a temperatura na zewnatrz spadla o 15 stopni plus leje wiec czuje sie o niebo lepiej :-)
 
reklama
sepsa to ogolne zakazenie organizmu, wiec wystapiloby, gyby infekcja nei bylaby leczona.
sepsa moze byc rowniez od grzybicy.

musze poczytac o zapaleniu pluc po porodzie.
 
Do góry