reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Daria ale masz super klusia :D
Ja juz powiedzialam mamie ze sama sie zajme dzieckiem. Bede sie uczyc na bledach i juz. Jestem uparciuch i w dodatku zosia samosia wiec wole sobie wszystko sama. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu
 
reklama
Ja najbardziej obawiam się rad "starszych i bardziej doświadczonych" dlatego chyba pierwszy okres zamkniemy się z Małym u nas i tylko my zdecydujemy kogo gdzie odwiedzimy :D
 
Później juz miałam dość mamy i jej porad i gadania... A może głodny jest? A moze coś tam..Bla bla bla.
Ale na początku naprawdę bardzo mi pomogła
 
Widzę, że tylko ja przechodzę ciążę pod względem jedzenia inaczej niż wszystkie :D

Jutro ostatni dzień w pracy!
 
moja mama byla jak urzil sie jozio. pomagala bardzo w domu, ale malym zajmowalam sie tylko ja.
po urodzeniu lula, tez ylam sama, mam dojechala, ale znow a tych samych zasadach.
 
aaaa... i taka pomoc mamy w domu jest dla mnei cudowna.
ja mam czas da ziecka w 100%, a obiad pod nos, posprzatane....
 
reklama
powiem wam,ze przerazja mnei statustyki lipcowek.
na 14 porodow, 2 byly naturalne. reszta cesarki.....
 
Do góry