reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

mój post chyba został niezauważony :)

Czy bolą was żebra? Czy to możliwe że młody si etak rozpycha że spać nie mogę i każdy obrót boli? Boli tylko w nocy, przy obracaniu, głębszym oddychaniu.. normalnie masakra :/ Czy raczej cos wewnatrz? Bo trudno mi zlokalizowac ten ból..

Ja obstawiam że to wina lokatora, bo jak siedze zbyt prosto albo moj gad sie ulozy w jakis dziwny sposob to tez mnie boli.

Martuszka - jutro OSTATNIA NOCKA, HURAAA!!! Chyba bede całą noc śpiewać "To ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy...dzisiaj się rozejdziemy..."

Dobra. Ja juz na mini zakupach byłąm bo truskawki dla Joschki musiałam kupić do makaronu. Sobie kawe mrożona na kopa i lece na górę skręcać półki do szafy!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hahaha pupui! Myśmy wczoraj foga włączali hahaha
Musisz byc szczęśliwa [emoji16] bo ja sie cieszę, ze dadzą ci w końcu zasłużony spokoj!

Lucere, młode cię skopało i jak sie rozpycha to zebra dostają, jeśli jesteś wąska w plecach.
 
Ja juz prawie do końca spakowalam torby do szpitala, jedna dla mnie a druga dla maluszka :D jeszcze później będę musiała dorzucić parę drobiazgów
 
dzięki dziewczyny :D
W pierwszej ciazy nie mialam żadnych takich dolegliwosci wiec troche sie martwilam czy to nei nerki czy coś jeszcze innego..
No raczej jestem szczupła wiec to mozliwe że to młody..

love - nareszcie! w ogole ja sobi nie wyobrazam zebysmy tak mieli ciagnac jak pisałas jak masz sie z tymi lokatorami.. my strasznie cenimy swobode w swoim domu :) Choc tu bedzie ciezko jak sie mlody urodzi bo przyjedzie siostra, potem rodzice, ooczywiscie wszyscy na zmiany ale beda u nas spac wiec spokoju nie bedzie bo to zawsze ktos obcy w domu.
 
Oj baby baby. Jaka jam nerwowa to normalnie lepiej w droge mi nie wchodzic bo pogryze!!!!

Szafa stoi, musze tylko jedne drzwi dokupic bo przez ciągłe zmiany planow A suma sumaru ich nie kupilam. Ubrania rozpakowuje i swoje i A. Jezuu ile tego!!!!

Anney ja bardzo lubie foga i innych z jego epoki. Pamiętam, że "ta ostatnia niedziela nie kojarzyła mi sie miło bo jak 10 lat temu A wyjezdzal do uk to akurat była niedziela.... Ale świat zatacza kolo interaz niedziele będzie mi się dobrze kojarzyć.
A od wtorku wsiadam na miotle i do piątku musze wszystko ogarnąc, przeniesc, przeprowadzić bo A rodzina przyjezdza.

Love jak chcesz to odrazu wymiote lokatorow od Ciebie :)

Ale bym się z Wami kawy napiła, szkoda że zadna nie mieszka w moich okolicach....
 
reklama
Do góry