reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Pupui a ty gdzie?? to moze grupowo do ciebie na kawę wpadniemy :)
U nas tez gorac. No niby wiatr jest ale nic nie daje. Robie obiad i na basem mykamy z chlopakami!!!
 
reklama
Lucere, Zuzzi, Loveboiled, Anney , Martuszka dziękuję, już dobrze. Tzn głowę mam jak bombę, nie boli ale czuję,że może zacząć w każdej chwili, dlatego moje ruchy są powolne i kontrolowane. Męczyłam się jeszcze z godzinę, walczyłam z myslami czy wziąść paracetamol ponownie. Wzięłam , bo myslałam,że się poryczę z bólu. Nie minęło 5 minut i zwymiotowałam paracetamol i...chipsy Lays, bo dojadałam je w trakcie meczu siatkówki. Może to one sprawiły niestrawność.
Połozyłam się, wzięłam jeszcze pół paracetamolu skoro tamten zwymiotowałam i jakoś zasnęłam. Obudziłam ok 5 bo moj mż wyjeżdzał - głowa pobolewała, pózniej ok 9 - głowa pobolewała i ostatecznie o 12.30.
Mały się wierci,a więc kamień z serca, bo o niego sie bałam najbardziej.

Lucere też mnie boli bok w nocy, jak sie obracam. Myslę,że mały naciska akurat tamtą stronę stąd w trakcie przekręcania już wiem,że nie mogę go zakonczyć, bo bedzie bolało. Zostaje na starej pozycji.

U mnie szpital niczego nie wymaga dla maluszka - dziwne to? Albo cos przeoczyłam.... co pakujecie dla małego? Ja mam wszystko w jednej torbie
 
Dla małego pampersy, ciuszki, kocyk, 2 pieluszki tetrowe i 1 flanelowa, krem do pupy, waciki do przemywania pupy i butelkę wzięłam w razie czego. Nic więcej chyba nie biorę
 
Lilija to się cieszę że już lepiej :-)
U mnie w szpitalu dla dziecka trzeba mieć pieluchy i ubranko na wyjście, chusteczki i krem do pupy są ogólnie dostępne dla wszystkich mam ale ja zabieram swoje, można też ubierać w swoje ciuszki, które jednak często nie wracają po zabraniu dziecka przez pielęgniarkę
 
U mnie w UK tylko ubranko. Ale rodze w końcu w Polsce i nie mam pojęcia co mnie czeka! :) dowiem.się w przyszłym tyg
 
Little.me do mnie to wyprawa bo ja w północno-zachodniej części Anglii. A dokładnie w Washington (Tyne and Wear) Wiec autem 5.5h od Londynu :(

Ale zapraszam na wycieczkę.
 
Ja właśnie wróciłam dziewczyny z nas jeziora i mnie załamka złapała. Dziewczyny zgrabne, opalone w bikini a w cieniu siedzę ja zalewająca się potem, wachlująca gazetą i wyglądająca jak osierocone słoniątko :( Córka z mężem się fajnie chlapali w wodzie a ja raz poszłam nogi zamoczyć i zwiewałam do cienia :( ehhh szkoda że nie porobiłam zdjęć tym dziewczynom to bym miała motywację żeby szybciej chudnąć jak już mały robak wyjdzie
 
Panikara żeby było śmiesznie to powiem Ci że one pewnie zazdroszczą Tobie bardziej niż Ty im [emoji16] Każda z nas na koniec pewnie tak się czuje ale to przecież minie lada chwila. Uśmiech proszę![emoji8]
 
reklama
Do góry