reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jeeeju ile do nadrabiania! :) mój Mały waży teraz około 2250 i jest 2-3 tyg do przodu więc mam się spodziewać go wcześniej. W czwartek przeprowadzam się z UK do Polski więc czeka mnie jeszcze trochę zamieszania.

Mam nadzieję, że u Was wszystkich wszystko w porządku :)!
 
reklama
Little, dokładnie! Nie wstydzić sie swoich dołków i zmęczenia. Nie musimy byc super hero, po to mamy partnerów i rodziny Eby pomagały, a super hero zawsze dla naszych dzieci będziemy. I im bedzie lepiej jak będziemy uśmiechnięte, albo choc niezirytowane.


Zizagk, powodzenia!!!!! I co w końcu postanowiliście?
 
Wracamy do Polski :) na czas remontu będziemy mieszkać u mnie w mieszkaniu a jak zrobimy dom to tam! :) ale i tak długo tam nie pomieszkamy bo już zima mogę się spodziewać że Dawid zmieni klub na lepszy. :D ale to sama radość! Dzisiaj przylecielismy do UK :)
 
Hej, nie śpię od godziny. Obudziłam się z silnym bólem głowy i nie przechodzi. nie wiem co zrobić. Zimne okłady nie pomagają. Wzięłam paracetamol (ok 22 godz. tez go brałam bo juz mnie bolała), narazie nie przechodzi. Nie wiem ile tego badziewia mozna brać:-/. Ała ;(

Na dodatek byłam w wc i miałam kupkę na rzadko ...sorry jak kogoś zniesmacze, ale nie mam pojcia czy to ma coś wspólnego z bólem głowy.
Mały sie rusza
 
Lilija na zajęciach szkoły rodzenia położna mówiła że czasami biegunka i wymioty to symptomy zbliżającego się porodu. Poza tym wszystko ok??
Ja nie śpię bo mąż wyszedł o 19.30 na piwko nad Wisłę z kolegą i do teraz nie wrócił. Nie wkurzałabym się gdyby nie to że jesteśmy umówieni na jutro na spore sprzątanie. Jak mi wyjedzie że nie bo ma kaca to wybuchnę bo od 2 dni robię pranie i prasowanie a wcześniej umyłam ku... okna!! [emoji35] A w niedzielę nas nie ma w domu.

Lilija oby szybko przeszło.
 
reklama
Lilija - trzymaj się! Nie wiem co to może być..

Jedynie łącze się w bólu bo budzilam się w nocy z milion razy.. Boli mnie hmm.. Nie wiem co :-) to już raczej nie kręgosłup, bardziej coś wewnątrz, na wysokości dolnych żeber, możliwe że młody mi klatkę piersiową rozpycha? Boli w nocy, w dzień nie. Tak że budzę się przy każdym ruchu.. I głębsze oddychanie, ziewanie tez mega boli.
 
Do góry