reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku - ależ wredny typ.. Współczuję tej sytuacji. Mnie takie coś zawsze rozwala i potem rozpamietuje..

Magdus - kupienie tych pasków to może być dobry pomysł. Bo tak to nie masz pewności co to.. A jeśli wody to powinnaś leżeć.

Little - masz absolutna racje! Ja też swojego m chronie i wychodzę z założenia że przecież dam sobie radę.. A potem ja umieram a on seriale ogląda..

Zuzzi- wcale ci się nie dziwię. Tez bym się wkurzyła w tej sytuacji. Najwyżej zrób mu listę co ma zrobić i jego sprawa kiedy to zrobi.
 
reklama
Super Anney!!!
A ja w nocy nie spalam, brzuch bolal jak na okres wiec sie non stop budzilam.... i teraz tez ci jakis czas boli ech ... no i brzuch sie stawia. I dalej tak ze mnie leci ale mam niesanowite parcie na pecherz wiec to pewnie moja zolza lepetynka naciska na pecherz.
Milego dnia kobietki, ja ide sobie posmecic gdzie indziej :D
 
Dzien dobry deszczowo.

Ja za to spalam fatalnie. Pozno poszlam spac bo o grubo po polnocy. Do tego jocha o 3 zrobil awanture ze on nie chce spac, tylko staral sie do lozka nam wepchac, no ale mu wybilam z glowy ten pomysl.... i o 7 juz wstawanko.

Pogoda barowa, mialo byc pieknie a tu deszcz pada i 15 stopni wiec szybkie otrzezwienie po upalach...

Dziś koncze skladac szafe i zabieram sie za ukladaninie ubran.


Anney - jak dobrze że się wreszcie wyspałaś.

Love - lokatorzy walizki już spakowali?

Lilija - i jak sie czujez?

Zuzzi ja bym udusiła A jakby mi obiecal i taki numer wykrecił. Do swietych nie należy ale na pewno nie odezwalabym sie do niego.
 
Mieli do mnie dzwonić ze szpitala a.dziś dostałam list hi hi usg dopiero na 10 lipca...jak ja wytrzymam tak długo? :D dobrze ze jest na rano
 
reklama
Zuzzi, ja mojemu bym koszmar urZadzila ;)

Pupui, szafa! Jak dobrZe!

Love, ja tez połamana, haha ale wyspana Yeah!

Magdus, takie objawy to na pewno po upojnych nocAch haha
Takim sposobem niedługo urodzisz, z twoja krótka szyjka ;)
Parcie na pęcherz, mała zeszła na dół. Haha you are next!
 
Do góry