reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Eh, od 2,5 h nie śpię... Wstaję o 7, bo robię badania na sobotnią wizytę u gina. Przy okazji zrobiłam listę zakupów do Ikei za ponad 500 zł :/ A same pierdoły, głównie do przechowywania :p R. chyba zadowolony nie będzie :p
 
Smoothie to ze wszystkim mozna, zależy co pasuje.. Wiec ja nie korzystam z przepisów tylko co tam mam pod reka akurat :)

Kasietta oj te pierdoły wlasnie to tak sie wydaje ale jedno do drugiego i zawsze niezła sumka wyjdzie..
 
Pupui, brakuje mi ciebie tu!

Dobrze, ze juz kończysz prace. Należy ci sie odpoczynek!!!
Swoją droga nie cieżko ci z brzuszkiem opiekować sie pensjonariuszami???
 
reklama
Madus powodzenia, wszystko będzie dobrze ;)
Wczoraj przyjechali do nas rodzics, babcia i siostra i zrobiliśmy grilla ;) jak się cieszę że mnie po takim jedzeniu brzuch nie boli ;) dużo mięsa i do tego warzywa i owoce przypiekane na grillu, pycha ;)
A dziś mąż w pracy więc głównie odpoczywam. A jutro na zajęcia do szkoły rodzenia i zaczynają się tematy które mnie interesują, niemowlak.. Jak o niego dbać i co i jak ;)
 
Do góry