reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dawno się nie odzywalam...
Ból głowy już od tygodnia kilka razy dziennie po parę minut.
Dziś na 19 mam wizytę i zobaczę maleństwo.
W nocy spać nie mogę budzę się co godzinę ;/... Strasznie męczące mam nadzieje że wkoncu przespie całą noc.
Robiłam badania i wyniki z krwi nie za dobre dziś dowiem się ci jest nie tak.
Trzymam kciuki za was wszystkie juz bliżej niż dalej :-*
 
Amawell!!!!!! Ściskam was mocno i trzymam kciuki, cokolwiek nie bedzie oby było bezpiecznie dla ciebie i malucha!!!!
 
Amawell &&&&!

Ja też średnio sypiam. Mały ma max godzinę przerwy między rzucaniem się po całym brzuchu więc tak latamy całą noc :)
 
Ja mam problem z zaśnięciem jak sie przebudze.



Wczoraj moj młodszy jakiegoś tamtrum dostał bo któraś z dziewczynek w szkole go nastraszyla duchami. Myślałam ze wyjdę z siebie. Nie chciał iść spać, ja miałam multum pracy, on sie darł ze sie boi, starszy sie rozpłakał bo młody wył w niebogłosy. A im bardziej sie darł tym ja miałam większego nerwa [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji317][emoji317]
 
reklama
Amawell &&&&&

Magdus widzisz, bo ja nie jestem z Wami od początku i nie wiedziałam :-/

I did it! Spałam teraz 2h! Pierwszy raz, odkąd mój Franio chodzi do klubiku zamiast sprzątać odespalam noc i dobrze mu z tym :-)
Tylko syf w mieszkaniu... :-/
 
Do góry