reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuzzi w zyciu na wosk w tych okolicach nie zdecydowalabym sie.

Sann pewnie ze uciska zoladek plus trawienie apoqolnione wiec sie odczuwa takie dolegliwosci

Anney to chyba daleko nie? Trzeba pomyslec o tej kawce I jak z czasem bo ja nadal pracuje I mam dziecko co do szkoly chodzi wiec zeby nie kolidowalo z odbiorem

Love to dawaj znac czekamy
 
niuniusia, to zachoni londyn tu[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]z and tami[/FONT]za.
ja te
z amm dvieci w szkole ;) wiec tylko i wylacvnie godviny pomiedvy 10-14 wchodza w gre.
 
Niuniuska ja od lat chodzę na bikini. Mnie osobiście bardziej boli nakładanie gorącego wosku niż rwanie. Chwilę poboli a później masz z banki na +\- dwa tygodnie. No i ja bardzo nie lubię uczucia jak po maszynce włoski odrastają.
 
Love - trzymam kciuki

Ja od piątku jestem straszliwie zmęczona... A tu za dwa tygodnie przeprowadzka, wyprawka leży, a jutro mam szkołe rodzenia i nie wiem czy dam rade... Dzis jeszcze nie wstałam mam nadzieje ze mi troche przejdzie zaczyna byc strasznie ciężko a tak ala poprawy nastroju przesyłam wam mój brzuszek 10306488_839202702837094_4067656461019891372_n.jpg
 

Załączniki

  • 10306488_839202702837094_4067656461019891372_n.jpg
    10306488_839202702837094_4067656461019891372_n.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 62
Love trzymam kciuki zeby to nie byly wody. Mi sie saczyly z corka caly dzien zanim sie zorientowalam i o 3.30 w nocy urodzilam. U nas praktycznie od razu wywoluja porod.

Jakis dzisiaj dzien paskudny. Ja tez sie zle czuje, puls mam do 120 nawet i dzieciaki sie slabo ruszaja. Zwalam to na pogode :-D na dodatek kolo przebilam w samochodzie i nie mam jak do lekarza jechac. Jak sie nie polepszy do wieczora to mnie maz zawiezie do olsztyna i tam sobie u mamusi odpoczne :-D
 
Love ja tez trzymam kciuki!
Zuzzi ja bylam na wosku bikini w piatek i jak zazwyczaj da sie wytrzymac to teraz bolalo jak ho ho.....ja mojego prosic nie moge bo by sie nie zgodzil...
 
evelinkua - piekne zdjecie!

ja moja sesje ciazowa bede miec w niedziele :D juz mam milion planow i pomyslow :p tak to jest jak fotograf idzie robic sobie zdjecia :D
 
reklama
Do góry