reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunera musze sie rozglądnąć.. Znaczy widziałam na necie jakie mniej wiecej sa.. Ale poki co nie zamawiam moze w czerwcu lub lipcu .. Żebym zdarzyła w razie w wymienić..

Anney oj ze schodów.. Odpoczywaj kochana! Ja z dwa lata temu tak miałam bo niosłam odkurzacz a schody były śliskie i łup .. Ale dobrze ze wszystko w porządku i oby tak zostało ..

Evelinka ale news ! Gratulacje ! I super bo od razu i synek bedzie i córeczka :)
 
reklama
Love aaale super ;) ja jesCze jakies 20pare dni do 100 dniowki ;)

Pupui dla twgo mam nadzieje ze dbajac o zdrowie zasne pewnego dnia i sie nie obudze.. bez meczenia siebie i rodziny.. ahh ale masz racje smierc to ciezki twmat ; (
 
Evelina gratuluję :-D:-D ale super :-D:-D

Anney to teraz musisz się uśmiechnąć do swojego żeby tyłek masował :-)

No własnie Lucalew jak tam?

Ja mam jutro wizytę, ale chyba tylko omówienie wyników z obciążenia glukozą, chociaż nie pamiętam kiedy ostatnio ktoś mi zmierzył i zważył malucha:-( ale jadę zdać suknię ślubną po prawie dwóch latach więc mam nadzieję że przyjmą i zwróci się chociaż w części, bo nie dość że w szafie miejsce zajmuje to jeszcze teraz pieniążki mile widziane na wyprawkowe wydatki :-D
 
Pupui a co do śmierci to ciężki temat dla mnie..

Ale np moj dziadek jak umierał w domu to moj tata akurat przy nim był i to widział i odczuwał i potem sztuczne oddychanie robił zanim karetka dojechała.. I bardzo przezywał..
Tak samo mojej cioci maz jak umierał na raka w szpitalu to tez była przy nim w ostatniej chwili i potem opowiadała jak to wyglada w sensie ze człowiek tam pomału "odchodzi".. I nie chciałam bym czegoś takiego przeżyć chyba..
 
Cześć dziewczyny :)

Lucalew jak badania? Jak się czujesz?
Borysiatko jak impreza się udała? Widziałam zdjęcia na FB, pieknie wygladałaś.
Anney ty sobie takich atrakcji nie zapewniaj więcej!! Rozumiem ,że Lola lubi zjeżdzalnię, ale bez przesady :p
Ewelina gratuluje 2 chłopców i córki :))

Dawno mnie nie było na tym wątku więc dużo nadrabiałam, wszystkiego nie pamietam- wybaczcie

U nas dobrze, wciąż coś się dzieje. Pobolewa mnie prawy bok, jakby pod żebrami- nie wiem czy mały mnie kopnął jak spałam czy co... :-/.

Rozliczałyście PIT w programie e-pity?
 
Super, że obie płci Evelinkua! Gratulacje! [emoji4]

A ja mam suwaczek dziewczyny? Bo od samego początku korzystam z aplikacji na telefon.

Czy Wam też brzuszek naciska na przeponę? Ostatnio mam problem z zaśnięciem przez to bo mi duszno [emoji17]
zuzzi, juz danwo. spie przy otwartym oknie, bo nie moge wziac glebokiego oddechu.



cinamona, taaaaaaa..... dupa do czegos sie przydala ;)
bylam w szpitalu, bo mnie boli podbrzusze, wzieli znowu posiewy (mimo iz mowilam,ze biore globulki :no: -nie wiem gdzie oni maja glowe) zrobili usg i wsvystko ok, ale jutro jeszcze mam byc na badanie szyjki, a to srodowe mi odpuszcza.
 
Anney, co za horror na schodach, dobrze, ze tylko tak sie skonczylo. Ja w poprzedniej fiknelam na krzesle do tylu w 7 mcu, ale tez nic nie bylo.

Ewelinka, gratulacje!!! Super sklad bedziesz miala, sliczne imiona.

Pupui, wielki szacunek dla twojej pracy! Towarzyszenie ludziom w takich chwilach pewnie daje ci duza dojrzalosc.

Odnosnie rozmiaru przed i po, to ja akurat nie uroslam, a jak laktacja sie ustabilizowala to wrocilam do rozmiaru sprzed ciazy. Wiec rady pani ze sklepu skonczyly sie na nieuzywanym staniku z triumpha. Bardzo mily ale jak pisalam wczesniej moooocno zabudowany. A ze ja mam 70 pod biustem to wybor innych byl ograniczony.

Lilija, ja sie rozliczylam, sciagalam ze strony ministerstwa.

Martuszka, moja suknia sie kisi w szafie juz od 9 lat, ale jakos jej nigdzie nie po drodze :-) za to wywalilam ostatnio rekawiczki.

A, i dawno chyba nie zagladala na forum nasza mloda zona. Mam nadzieje, ze to efekt miesiaca miodowego :-)

Lucalew odezwij sie co lekarze powiedzieli dzisiaj.

Ja dzis bylam u endo na kontroli. Wam tez zwiekszaja dawke euthyroxu pomimo dobrych wynikow? Zdziwilam sie dzis, ale tlumaczyl mi, ze 'bede rosla'.
 
reklama
A, ja tez musze policzyc kiedy studniowka :-) wychodzi na to, ze jak nie policze to nawet nie pamietam, kt tydzien leci. Zauwazylam juz w zeszlym tyg, ze suwak sie przestal ruszac. A teraz w ogole nie ma
 
Do góry