reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney o jezu no co ty mówisz? :-( mam nadzieje że nic wam nie będzie. W razie czego od razu do szpitala do to nigdy nic nie wiadomo. Dobrze że nie krwawisz. Uważaj na siebie!

Pupui człowiek się nad tym nie zastanawia dopóki jest piękny i młody. . Smutny ten koniec życia. Najgorzej gdy człowiek zostaje pozostawiony sam sobie przez rodzinę. . Ja bym nie mogła tak pracowac i patrzec na cierpienie innych. Dola bym chyba dostala

Love no to teraz już z górki:-) ja za trzy dni bede miala:-D

Kupilam stanik alles by mama zobaczymy co to przyjdzie:-)
 
reklama
Anney o matko! Oby dalej wszystko było ok.

Mnie też ostatnie dwa dni bolała głowa, ale bez tragedii.

Ja jeszcze wstrzymuję się z zakupem staników do karmienia bo jeszcze wszystko może się zmienić.
 
Anney biedaku to leż i odpoczywaj teraz.

Pupui przykre to co piszesz, ale podziwiam Cię że masz siłe tam pracować :-)

Beata oby był wygodny:-), ja się jeszcze wstrzymuję z zakupem staników bo nie wiem czy coś mi jeszcze urośnie czy zostanę przy obecnym rozmiarze..
 
Anney o matko. Lez i odpoczywaj bo tyłek pewnie tez stłuklas.

Ja dzisiaj mialam szyc a leze bo cos sie nie wyraznie czuje.

Pupui podziwiam Cie, ze dajesz rade tak pracowac. Chyba trzeba umiec oddzielic prace i nie myslec o niej w domu.
Ale jakie to piekne (choc smutne) ze kiedy odwraca sie od tych ludzi rodzina to ma kto potrzymac ich za reke w tym ostatnim momencie.
 
Witajcie ja dziś bardzo happy:)

Byłam na USG i mamy dziewczynkę i dwóch chłopców:-)
Anney uważaj na siebie i milusiego leżenia.
Co do staników to mam dwa anity z drutami i elastyczną miską która rozciąga się w obrębie kilku rozmiarów - poleciła mi je babeczka która dobiera mi staniki od lat - i fakt są super wygodne. Trzeci mam z feliny ten jest trochę gorszy jeśli chodzi o wygląd i modelowanie biustu ale tak ma być jak biust bardziej boli noszę ten (nie ma drutów jedynie szwy).
 
Ale super gratuluję dzieciaczków!

macie imiona??

Ewelinka stwórz sobie suwaczek to będziemy wiedziały w którym tygodniu jesteś
 
Ostatnia edycja:
ewelinka, wow!!! ale wam sie udalo :-) aby dalej zdrowo!!
jak twoje hemoroidy?

to maluch nr 1, to?
nr 2, to?
nr 3, to?


dvieki dviewcvyny, c
zuje sie jak ostatnia sierota. nie pamietam ile lat temu spadlam ze schodow, ale nascie... pieta mi sie zsunela (mmay strome schody) i poszlooo. (swoja droga bardzo zmeczona jestem. nie spie ostatnimi nocami dluzej niz 3.5h)
mala sie bard
zo rusza, tetno ok (akuku, dvieki) nic sie innego nie dzieje, oprocz tego ze doopa mnie boli, krocze ciagnie.
mysle,
ze bedzie ok. ale najadlam sie strachu, a moi chlopcy stali jak wryci i nie wiedzieli biedniczy mnie dotknac, czy poglaskac, czy trzymac sie z daleka ;) haha kochani.

a wlasnie ewelinka, suwak!!
 
Ewelinka ale super!!![emoji3][emoji3][emoji3]

Anney dobrze ze tylko tylek obity. Ufff

Ja kilka dni temu tez bym spadla ze schodow, normalnie w ostatniej sekundzie udalo sie odzyska rownowage. Juz widzialam siebie lezaca na dole schodow...
 
reklama
Super, że obie płci Evelinkua! Gratulacje! [emoji4]

A ja mam suwaczek dziewczyny? Bo od samego początku korzystam z aplikacji na telefon.

Czy Wam też brzuszek naciska na przeponę? Ostatnio mam problem z zaśnięciem przez to bo mi duszno [emoji17]
 
Do góry