reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej!

Akuku - a moze zupełnie inne imię skoro te dwa tak nie na 100% ??

Witam nową Mamusię! życzę dużo siły i wytrwałości!

Mnie Leon też już budzi :)
Jem śniadanie i siadam planować pokój Glizdy... :-)
 
reklama
Uważam jak Blerka, że skoro nie czujesz na 100 % że której z tych dwóch imion to TO, to może jakieś trzecie? Poszukacjie, a może się zakochacie w jakimś całkiem innym.
Mi podoba się z tych dwóch Amelia.

Blerka też chciałam dziś planować pokoik :). Mam dwa wolne w domu. Jeden jest na biało, a drugi kapuczino. Stawiam na kapuczino, bo jest sąsiedni z naszą sypialnią. Początkowo marzył mi się miętowo szary bądz błękitno szary np :
tapeta drzewa.jpegZobacz załącznik 681854
ale skoro juz mam pomalowaną ścianę to zrobię kapuczino z białym. Namaluje takie drzewka jak na zdjeciu i może jakieś gwiazdki albo ptaszki - cos się wymysli . Meble bedą albo białe albo viemno brązowe- oba kolory mi sie podobają, pojade do sklepu i zobaczymy w czym pierwsze się zakocham ;)
Do koloru brązowego pasuje błekitny,wiec pewnie cos niebieskiego dołacze. zdjęcie połaczenia kolorów:
dziecinny_klasyczny_romantyczny_bialy_brazowy_niebieski_9477243.jpg

Oczywiście nie bedzie tak "surowo". Dodam kolorowe elementy, zabawki - wszystko w odpowiednim tonie ;)
 

Załączniki

  • tapeta drzewa.jpeg
    tapeta drzewa.jpeg
    25,9 KB · Wyświetleń: 47
  • dziecinny_klasyczny_romantyczny_bialy_brazowy_niebieski_9477243.jpg
    dziecinny_klasyczny_romantyczny_bialy_brazowy_niebieski_9477243.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 45
Lilija wszystkie pomysły fajne! [emoji4] Moja wizja jest podobna do tego szaro turkusowego zestawu. Łącznie z Cotton Balls (ale na komodzie) i zawieszką nad łóżkiem (będzie imię).
 
fajne pomysły na pokoiki ja muszę najpierw poszukać nam nowego domku i zaplanować przeprowadzkę nasze obecne mieszkanko jest za małe
 
Beata nie chce wlasnie typowo angielskiego ;) chce takie by tu sie wymawialo tak jak po polsku mniej wiecej i zebym nie musiala im dyktowac kazdej literki.

Loveboiled moja kuzynka dala synkowi Carlos ;p
Smieje sie bo moi bracia na mojego ojca alkoholika mowili karlos :p albo karlito hahahha.

Mi dla chlopca sie podoba Olivier, Marcel, Nataniel

Lilija ja bylam zakochana w Amelii od kilku lat juz.. ale właśnie problem w tym ze chyba zadne imie nie jest wysatrczajaco ladne... nie wiem ;(
Mam wymarzona corcie i nie mam imienia ;(
Ja mialam na kartce wypisane te co nam sie podobaja..ale to ze sie podobaja nie znaczy ze to jest to wow!
 
reklama
Cotton Balls też mi się podobają :)
Zawieszki z imieniem nie będę miała, chcę napis, ale coś w takim stylu :
pokoik-dla-niemowlaka-niemowlecia-jak-urzadzic-pomysly-35.jpg
Czyli pierwsza literka- coś fajnego naklejanedo- zrobię sama z krepy albo materiału a reszta napisana fajna czcionką
 

Załączniki

  • pokoik-dla-niemowlaka-niemowlecia-jak-urzadzic-pomysly-35.jpg
    pokoik-dla-niemowlaka-niemowlecia-jak-urzadzic-pomysly-35.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 54
Do góry