reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ciasto a raczej dwa w piekarnoku ! Oby ladnie wyrosly i vede zajadac ;) mnian.

Magdus to nie muszq byc hhemoroidy..ja jak mam zatwardzenie to jakby obciera sie i troche krwi leci..a hemptoidow nigdy nir mialam. Chyba bola jak sie siada itd ?
 
reklama
Dziewczyny!!!!!!!!! Litości dla pracujących!!!! ja wracam do domu i nadrabiam ponad godzinę! :p

Lucyna - dobrze, że wszystko ok
Juhusek - że tak Cię spolszczę - odpoczywaj!
Akuku - dziewczynki bliźniaczki Ci wróżę!

Co do kryminałów - polecam Zygmunta MIłoszewskiego i wszystkie jego książki - Facet jest świetny dostał w tym roku Paszport Polityki za "Gniew", polecam też Jo Nesbo i wszystie jego książki. Ogólnie jestem totalnym molem książkowym. Mam hopla... Mini bibliotekę w domu i wydaję na książki majątek. Obstawiam, że czytam około 100 książek rocznie, ale nie liczę dokładnie. Kiedyś zbankrutuje :zawstydzona/y: i uwielbiam jak mój Małż kupuje mi książki bez okazji... i zostawia w nich dedykacje...

Ja nie znoszę legggginsów. czuję się w nich gruba , brzydka i ciągnąca... ale poluje na jakieś ogrodniczki jeansowe takie w stylu lat 70'... i chyba się przerzucę na spódnice i sukienki.

Dziwne to co piszecie o tym tętnie bo mój Leo ma 150... niby na dziewczynkę, a przecież to na milion procent facet :-D
 
Akuku, narobiłas mi ochoty na ciasto .. Za mną od tygodnia babka piaskowa chodzi mniamm chyba dzis zrobię jak wrócę do domu.. Swoją droga marchewkowe tez niczego sobie, ale wszystko zależy od przepisu :)
 
Agatko hemoroidy mam na pewno, zewnetrxne. Wiem bo jednak jak sie wycieramcto je czuje.
To dzis bedziesz miala uczte :-)
Ja nie czytalam kwiatow na poddaszu alectez mamxw planach.
Te 10 ksiazek to moje pierwsze wyjsciecdo biblio od roku. Tez wole miec swoja ksiazke niz pozyczona ale jakbym miala wszystkid kupowac ktore bym chciala to po prostu bym zbankrutowala :-)
 
ojojoj ale się rozpisałyście.
Co do L4 to ja w pierwszej ciąży byłam cały czas i nie spotkała mnie kontrola, a w domu to raczej wieczorami tylko bywałam bo sobie spacerki robiłam albo jeździłam na shopping :-D Teraz lekarka co wizytę pyta czy chcę iść na L4 ale póki co nie skorzystam chyba że w pracy będą mnie wkurzać chociaż dzisiaj to nie mogłam na tyłku wysiedzieć i brzuch mnie pobolewał tzn żołądek.

Co do książek to ja czytam ostatnio modne ksiązki o tematyce erotycznej. Graya przeczytałam całego, Crossa czytam 4 tom bo dopiero się pojawił. Koleżanki się ze mnie śmieją żebym za bardzo się nie wczuwała bo dostanę przedwczesnych skurczy :D
Z polskich książek też polecam Ficner-Ogonowską super się czyta.
 
A ja mialam straszna ochote na sushi. Bylam z mala ma spacerze pod wieczor i wstapilam do sushi baru. Wzielam na wynos maki i california wiadomo tylko takie bez surowizny. Corka jadla kolacje swoja a ja sie opychalam. Ale bylo pyszne.
Chyba za malo kupilam bo dalej mi sie chce [emoji12]
 
Ja tez mam l4 'chodzone' wypisane bez placzu, nawet ostatnio mnie pytal czy ciagniemy l4 a ja ze tak boo...i juz chcialam mowic a on ze nie obchodzi go to, ze daje i juz :-) ja mam 2ego lutego wizyte o 12:50 a pozniej o 18 prenatalne. Mam nadzieje, ze bedzie ok, a jak juz zobacze serduszko to mam nadzieje dowiem sie kto tam rosnie w brzucholu :-)
Ejjj dziewxzyny zadam troche 'intymne' pytanie. Jak u was z wyproznianiem? Rozni sie pod wzgledem wygladu itp? Macie hemoroidy? Bo ja lykam tabletki dla kobirt w ciazy i po tym robie na czarno i na poczatku jest krew i nie wiem czy to hemoroidy czy jeszcze cos innego. Wybaczcie jesli popsulam ktorejs kolacje :-D
czarne to po zelazie moze byc, i wtedy najczesciej sa twardsze, wiec moze sluzowka pekac.
ja biore leki dzien w dzien dodbytniczo, bo ja hemoroidy mam piekne w ciazy, aczkolwiek kaczy tluszcz i te lkei dzialaja tak,ze dupka niemowlaka ;)

przyszlam do domku z mlodym, pachnie tawa cytrynowa, kokosem, kolendra i limonka. jakiego ja mam kochanego meza. zupka tajska gotowa, dla chlopcow wersja bev kokosu. obzarlam sie i teraz nie powinnam sie nawet na centymetr ruszac, bo pojdzie mi zle ;) hahaha
 
sushi <3 hahaha

akuku, jakie ciasto? moze plesniak z wisniami :p

o ksiazkach napisze potem, ateraz ide z moim m ogladac film :-) (ale uwielbiam sf i dokumenty)

mwah
 
reklama
Do góry