reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ja juz po wizycie. Znow angina. Ostatnia byla tydzien temu. Czeka mnie usuwanie migdalkow ale to po porodzie. L4 dal tylko na tydzien ale dobre i to.

Magdus do jakiego gina chodzisz? Prywatnie czy nfz?
 
Fioleczka kciuki trzymam ;)

Ale dobra zupke zrobilam pomidorowa z soczewica i taka inna a taka pyszna.. dzieci krecily nosem ale musza sie uczyc innych smakow ;)

Teraz spac mi sie chce a nie moge spi przed nocka. A ja w koncu musze sie zabrac za te figurki...

Zamowilam dzis sale z jedzeniem dla dzieci na urodzinki Vikiego. Wyprawimy dopiero 28.02 ale 7.02 miejsc nie maja a od 16.02 dzieci maja 3 dni wolnego w szkole i pewnie wiele rodzin gdzies wyjdzie 14.02 i moga nie wrocic na czwartek i piatek do szkoly.. tylko przedluzyc sobie weekend ;) tak wiec troche pozno.
Ciesze sie ze tylko tort bede robic i moze jakies cake popsy ale to jak mi sie bedzie chcialo bez przymusu.
 
Magduś gratulacje serdeczne, wiem że bardzo się denerwujesz wizytami wiec tym bardziej się cieszę:-)

Fiołeczka trzymam kciuki!

Jedna z Was pisała że czuje ruchy w 11 tc! Wow jestem w szoku i zazdroszczę to musi być mega uczucie:-) Ja tam pukam od czasu do czasu ale nikt mi nie odpukuje:-) Ale czytałam że już na tym etapie dzidzi przysuwa się w kierunku dłoni umieszczonej na brzuchu więc tak trzymam tego mojego brzucha jak leżę i staram się wyczuć niewyczuwalne;-)

U mnie lody ostatnio na topie, dzień bez loda być nie może, tak żeby nie było do końca zdrowo...:)
 
reklama
Do góry