reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Blerka mojej mamie sie nie podobalo ani emil ani victor..ale jak sie juz powie ze ma tak na imie to sie przyzwyczajaja i sie zaczyna podobac ;) tak samo jak nie podobalo jej sie pawel dla syna mojego brata ktorg na drugie ma pawel haha ;)

Mi sie Leon leos podoba.. jesli chodzi o Apolonie to tez fajnie ale zastanow sie skoro chcecie i tak mowic Pola czy nie ccecie dac tak na imie ;) mniej do pisania pozniej.
Ja wlasnie zaluje ze Alex jest Aleksander a nie Alex. Do tego drugie imie ma Jaroslaw i jeszcze dlugie nazwisko... chcialam zmienic...ale taka papierologia ze mi sie odechcialo..a tu i tak wszedzie pytaja jak chcemy by do niego mowili wiec wszyscy mowia Alex.
 
reklama
Blerka - mój brat cioteczny ma syna o imieniu Leonard. Początkowo mi się nie podobało, potem się przyzwyczaiłam teraz stwierdzam że to nawet ładne imię :-) mówią ba niego Leos. Nazwij dziecko tak jak wam pasuje - będą się krzywić ale z czasem się przyzwyczaja :-)
 
Dziewczyny tak szczerze czy Leon i Apolonia to brzydkie imiona? ludzie się krzywią bardzo. jest nam głównie mi przykro. nam się bardzo podobają i i tak nie zmienimy, ale te komentarze - powtarzające się, są po prostu przykre.
Leon świetne imię. Nad Apolonia sami myśleliśmy z mężem ale trochę za dużo ich biega po podwórku :-D
Moja córka nazywa się Anatolia i co my się nasłuchaliśmy, ze krzywdzimy dzieckio, że dzieci będą się z niej śmiały w szkole. Trzeba to olac bo potem i tak się wszyscy przyzwyczaja :-D
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny :* Czuję sie lepiej po poludniu, z rana troszke cos nie tak ze samopoczuciem było, wtedy w pracy byłam ale jakos dałam radę. Mam nadzieje ze wiecej to nie potwórzy ! :)

Blerka, a tam nie przemuj opinią innych, wazne ze to wam podoba i tak ma byc. Miałam kolezankę, ma córkę, i chciała nadac imiona akie staromodne Zofia czy ZOsia niepamietam, to rodzice i znajomi szczegolnie to znajomi rodzica, na to patrzyli krzywo, sprzeciwniali, ze ona skrzywdzi swoje dziecka itd.. potem zalegała z aktem urodzenia, bo nie wiedziała czy dobry wybrała czy nie. w koncu wybrała Zosia. a Teraz Zosia jakos nie kojarzę juz z starowieckie, a nowosc.
 
Gratuluje wizyt babeczki i kciuki za kolejne :p Niech dzieci i brzuchy rosną!!!!

Blerka. Olej ludzi i ich opinie. To nie im ma się podobac a Tobie. A na komentarze że skrzywdzisz dziecko nie zwracaj uwagi, Jak będzie chciało to sobie zmieni imię. Zresztą jakie to ma znaczenie. Mój syn ma bardzo niespotykanie imię i mnie się to podoba choć komentarze i miny rodziny nie były pozytywne i co z tego. Wolnoć tomku w swoim domku.

Leon mnie się bardzo podoba, Pola też takie moje zdanie ale to Ty w tym ambarasie masz być zadowolona a nie "sąsiadka z na przeciwka".
 
Dziewczyny znacie jakieś domowe maseczki lub stosujecie jakieś na twarz? Strasznie mnie wysypalo na twarzy i dekolcie... Nie mam pojęcia czego mogę użyć :-?
 
Hej,

U mnie tata krzywi się na Lilianę, mówi że mu się Lena bardziej podoba. Ale mu powiedziałam ,że to nam ma się podobać:p (zresztą rodzina i tak się przyzwyczai). A ja mam teraz problem, bo jakiś szał jest na Lilianki, nie mówiąc o Lenkach i mam ochotę wymyślić coś nowego, ale generalnie albo kobiece imiona mi się nie podobają, albo już takie są w rodzinie, a chciałabym, żeby się nie powtarzało... Moglibyśmy mieć chłopaka i nie byłoby problemu:p
 
Hej Bączki!

Anney - gratulacje dla syna!

Gratuluję Wam dziewczyny wizyt! ja mam jutro i strasznie się denerwuje.... Mam nadzieję, że poznam jutro płeć! i przede wszystkim, że gin powie, że wszystko ok.

Dziewczyny tak szczerze czy Leon i Apolonia to brzydkie imiona? ludzie się krzywią bardzo. jest nam głównie mi przykro. nam się bardzo podobają i i tak nie zmienimy, ale te komentarze - powtarzające się, są po prostu przykre.

d
zieki!

dla mnei bombowe imiona !

my wlasnie obstalismy pr
zy leonardzie i to chyba juz ostatnia wersja. leon mi sie szalneie pooba i byl wlasnie propozycja przed leonardem i na rowni z brunem.

olac innych ;)
i tyle.
 
reklama
Do góry