reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Lilija ja tez chodzilam do dentysty w poprzedniej ciazy. Powiesz ze jestes w ciazy i da ci znieczulenie bezpieczne w naszym stanie. Nic sie nie przejmuj
 
Loveboiled, Cinemona no właśnie o znieczulenie mi chodzi, bałam się,że te dla kobiet w ciąży są słabsze i będę stękać i jęczeć. Dziękuje - uspokoiłyście mnie :*
 
little me £5 za jedno :szok: to ja mam nadzieje,ze te £10 to chociaz za 3,4 a nie za jedno

lilijka ja zabki zrobilam sobie przed ciaza,chociaz teraz mamy wszystko za darmo wiec warto isc i porobic sobie zeby miec z glowy...
 
Czesc! Ja sie szykuje do przeprowadzki - ogarniam drobiazgi bo wiadomo ze nosic nie moge. Juz w sobote przeprowadzka na wymarzone mieszkanko!

Jestem za kolorkami jak cos waznego bedziemy od siebie chcialy :)

Postu gosi nawet nie skomentuje :p
 
blackcoffe no własnie, jak to jest teraz z dentystą? Wiadomo,że jak sie na NFZ umówie,to będę miała za darmo, jakie jeszcze są profity?
 
reklama
Do góry