reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja ich bardziej nie lubilam przez ta placzliwosc, a jesli mialabym nie lubic wrednych bab to siebie musialabym znielubic w pierwszej kolejnosci hahahahhahaa :-D:-D:-D
Wybaczcie, ze sie tak unioslam, ale jestem niesamowicie impulsywna i nerwowa, a poza tym typowa lwica wiec walcze o nasze stadko :-D
 
reklama
pupui, trzymam kciuki!!

czesc envelop!

ziewyny cos sie ze mna dzieje.
z dnia na dzien jestem coraz slabsza... biore witaminy, niby tylko witaminy d mam niedobor (ale cholera wie ile mineralow i witamin mi sprawdvili), cukier mam niski (hipoglikemia) budze sie i chce juz spac.
zrobilam rysunki a dzis pedem i spala, 2h, wstalaam, a mnei juz muli! i to juz nie sa objawy 1go trymestru. zaczynam sie tym martwic mowiac szczerze.
ja mam od kwietnia potwornie ciezki emocjonalno-psychicznie ciezki cas, tzn ciezszy niz wczesniejszych kilka lat, ale zeby az tak?
:-:)-:)-(
 
Lucere ja czasem pisze po zdaniu bo pisze z tel i dluzsze posty uciekaja. Staram sie czytac wszystko zeby nie ucieklo.. ale ja czyt z telefonu..czyli np usypiajac emilka..
Ja jestem na styczniowkach i tez nadal tam piszemy..na poczatku bylo jak tu duzo postow glownie o dolegliwosciach ciazowych ...w trakcie sie poznalysmy i tematy sie rozne przewijaly..w ciazy ciazowe... po ciazy o maluszkach... mamy ktore czekaly na drugiego ddzidziusia szukaly info jak zrobić by nie bylo np zazdrosci.. no mnustwo tematow. Ale tez bylo pisane o wszystkim i o niczym.
Ps przeczytalam caly Twój post ;) heh ..chyba zawsze czytam do konca..chyba ze post sie nie pokazuje..i dopiero pozniej jest..

Kwiatuszek kochana sek w tym ze tak jak mowisz Ty nic nie szykowalas bo sie balas..i mialas do tego prawo. Nikt tego nie neguje. Ja nie mowie ze ktos ma sie idzielac badz kupowac teraz .. ale tez nie mozna nikogo wstrzymywac boma inne zdanie.

Blackoffe super. Czekamy na wiesci e sobote ! Aa juz niedlugo ;)

Dziewczyny ja nie mam sily pisac wiecej tlumaczyc ze nie mialam nic zlego na mysli. Nie chcialam urazić gosi z tymi tematami..
Nie da sie dogodzic kazdemu.

Az mi sie nie chce tu zagladac..serio..mam wystarczajaco swoich problemow i chcialabym chociaz tu nie czytac glupkowatych problemow.. bo gdyby to byl faktyczny problem.. ale nie jest.. bylam na kilku grupach i nigdy nie widzialam problemow o zakladanie nowych tematow..tymbardziej ze pytalam o zdanie ?

Nie mam dzis weny na nic.. emilek wyglada strasznie ;( oczy spuchniete zaropiale..wizyta o 16.20
Trzymajcie kciuki.

Ja tez chora i czuje się do bano...
I nie wiem co na obiad..na szybko.
 
Akuku i ja Was nie neguje :) na prawdę chciala hym byc takie jak Wy :) na prawde. Ja bedac w ciazy po poronieniu caly czas sie bałam. .. Caly czas... I uwierzcie mi pistanowilam w kolejnej ciąży sie cieszyć. Niestety moje bycie mamq sierpniowka odeszlo w 6tc :( mam nadzieje ze kiedyś bedzie mi dane zostac po raz kolejny ziemska mama. I cieszyc się ciążą tak jak Wy. Tylko tego pragnę
 
Ja tu też wchodzę dla przyjemności a nie żeby się denerwować. Inaczej bym szukała innego miejsca :-)
Tylko chciałam zwrócić uwagę na kilka faktów i tyle.

Cinamona - na razie nic nie wiem z ubezpieczeniem.. Czekamy. Mąż dziś poleciał do pl po samochód. Jak wróci leci na konferencje i pewnie dopiero po niej ogarniemy lekarza..

Akuku - no właśnie, chciałam tylko pokazać innym punkt widzenia. I to że czasem ciężko wszystko ogarnąć tyle tu piszemy :-) a co do nowych tematów to ja akurat je lubię. Denerwowało mnie zawsze że rozmowa np o wózkach jest na ogólnym wtedy kiedy nie szukałam wózka, a gdy się za to wzięłam to oczywiście było nie do odszukania. Wiec jak tam je lubię.
 
a ja mam w....ne na glupie komentarze a nawet czasami mnie smiesza ,lubie tutaj wchodzic i was czytac.A najlepszy komentarz do tego... to ....brak komentarza.
Dziewynki z UK ile plailyscie za zdjecia z USG?bo mnie przyszlo,ze jesli chce zdjecia to musze zaplaic £10

U nas ile sie chce tak zwane donations ale w innym szpitalu placilam 5f za 5 zdjec a teraz dostalam 3.
 
Anney a może masz jakąś anemie??
Akuku ściskam nie martw się forum, zobaczysz za kilka dni spojrzysz na to inaczej. Wiem że Ci przykro człowiek chce jak najlepiej, ale nigdy wszystkim się nie dogodzi..Ja nawet nie próbuje :laugh2:
Dalej mały Ci tak gorączkuje? Doszły jakieś inne objawy??
 
Beata przeciez ja tych tematow dla siebie jie zakladalam bynajmniej ;( tylko dla was tu.. ja wszystko mam.. eh
Niby to olewam ale przykro jest.. bo chcialam dobrze..nic ..
Ostatnio goraczke mial o 6 rano. Dalam nurofen..
Objawy ma takie ze ropieja po oczy ..cale spuchniete..nie mogl otworzyc rano.. kaszelek nie duzu..alel charczy..i katar ma.. eh
Jeszcze jakies pojedyncze kropki takie plamki nie wysypka ale rozowe plamki eh.
Mam dosc chorob..starszaki alergicy i astmatycy ...

Anney ja mysle ze jednak stres..nadmiar obowiazkow daje swoje... poszukam pozniej jakie witaminy na stres..ale witaminy a nie jakies antydepresanty. Dam znac. Trzymaj sie ! Postaraj sie odpoczywac.
Ps ja do 5 miesiaca ciazy z Vikim moglam spac dzien i noc..wiec moze jednak objaw ciazy..
 
reklama
Anney a moze tez przy okazji powoli puszcza ten stres i przez to tak sie dzieje. Ja z reguly jak czyms bardzo siecmartwie i stresuje to pozniej jak sie okauje ze wsystko jest ok to moglabym od razu sie klasc :-)
 
Do góry