reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Magdus a co pociagi nie jeDza w polsce ? Albo samochodem mozna ;) ja i tak mam dalej z uk hehe

Wiesz jak dziewczyny z uk zjada do gdanska to i Ty das rade ;)

Ja do gdanska mam 2581 km jak juz sie licytujemy ;) hue hue.
Ale jak bedziemy autem kiedys to no na kawe zajade ;)

Lucalew ja ma cie kopnac kobito ! Ty sie masz cieszyc e wizyte masz a nie denerwować! !! Kobito ja proponuje sie rozluznic bo na zawal padniesz w ciazy ! A w najlepszym wypadku bedziesz siwa mama ! Chcesz zeby dziec do Ciebie babciu wolal?? Haha
No ja widze ze muszw tu dzis zostac i dobry humor slac bo jutro wejde i bedw myslala ze watki pomylilam ;)
A tak serio to juz jesyem cicho bo niedlugo mnie wywalicie ;)

Lucalew a to jak z mezem idziesz to sie nie martw ! Przeciez dzidzius wie ze tacie trzebq sie podlizac i pokazac z jak najlepszej strony :D

Ojj dziewuchy ! Zlitujcie sie no ! Ja jeszcze zadnej wizyty nie mialam ! I co ? Nic nie zrobie a przeciez oproc testu na poczatku ciaza nie potwierdzona ! Nie widzialam pecherzyka, fasolki, serduszka, machajacych lapek ..
Czekam na dobre wiesci od was jutro i trzymam kciuki ! Ale bedzie dobrze bo jak ma byc ?
 
reklama
Ejj Akuku nie bierz sobie tak na serio co ja mowie :-) Ja przez wiekszosc czasu sobie zartuje :-) I malpo wredna, Ty bewdziesz w Polsce i przy okazji sie spotkacie, a ja niekoniecznie mam po drodze :-)

Pewnie, ze bedzie dobrze, juz sie nie stresujemy ! Ja jeszcze 4 dni i mysle, ze tez sie juz na maksa zrelaksuje. W poprzedniej ciazy wlasnie wtedy mi wykryli wade u malej. Takze jestem przygotowana na najgorsze, ale bardzo dobrej mysli! I u was bedzie ok, bo ciocia Madzia chce zobaczyc wszystkie maluchy razem ze swoim w sierpniu, ewentualnie pod koniec lipca :-)
 
Hej Płodne Dziewoje!

Ja się wpraszam, a co! jestem w ciąży! wolno mi! na spotkanie. Moze być Trójmiasto - ja co prawda z centrum, ale przecież mamy pendolino ;) jak się w polu nie rozkraczy to będę w niecałe 3 godziny:-)

Lucyna, Gosia - trzymam kciuki za wizyty!
Akuku - kolejny raz poprawiasz mi humor! Dzięki Babo Cudowna!

Starająca - odezwij się bo my się tu zamartwiamy!

Ja mam coraz większy brzuch, ale waga na szczęście stoi. Wstaje już w nocy sikać co mnie strasznie wybudza i później nie mogę zasnąć... Chciałam nawet wejść w nocy na bb ale sama się nad sobą zlitowałam i zmusiłam się do spania. Brzuch mam taki fajny twardy - niesadłowy :p
Zapalenia pęcherza chyba ( odpukać w niemalowane!) przeszło. Teraz asekuracyjnie pożeram tony żurawiny! :-)

Popisałabym z Wami więcej i częsciej, ale jak wracam do domu i coś tam ogarnę to padam na pysk. Wybaczcie. Obiecuję poprawę!
 
Lucynko, Lucynko ja tez mam 2 lutego prenatalne!
Blerka, ja za to mam sadlowy, ale dol brzuszka juz sie taki pileczkowy, fajny robi :-) Faszeruj sie zurawina, na pewno nie zaszkodzi, a pomoze ! :tak: Na pocieszenie, ja w nocy tez koniecznie musze zrobic sisi, a w ciagu dnia to co godzine :szok: No z zegarkiem w reku!
 
Ejj Akuku nie bierz sobie tak na serio co ja mowie :-) Ja przez wiekszosc czasu sobie zartuje :-) I malpo wredna, Ty bewdziesz w Polsce i przy okazji sie spotkacie, a ja niekoniecznie mam po drodze :-)

przecież ja wiem i tez sobie zartuje :D:D luzik :D

blerka wpraszaj się wpaszaj :D ciekawe czy wypali a jak tak to kiedy :D chciałabym :D
ja mam brzuch sadlowy i taki pewnie do końca zostane :D haha

Witaj KAm rozgość się :)

ja tez w nocy siusiać chodze ! Ale najgorsze ze zawsze chce mi się jak się Emis obudzi i musze z nim lezec, zasypiam znowu i później znowu mnie budzi az boli pęcherz hehe :D
 
Dzięki dziewczyny, Akuku brzuch od smiania mnie boli hehehe Ty to jestes modelka :-p
Wiem wiem pozytywne myslenie, dzieki Wam trwam bo inaczej bym rzeczywiscie byla juz siwa :-)

Magdus w tym samym czasie sie przytulalysmy to i w tym samym czasie prenatalne mamy hehhe

Blerka ciesze sie ze Ci juz lepiej i ze sie dopisujesz do spotkania :-)

U mnie brzuch 1 to sadelkowy a 2 ciazowy tez rosnie, moze kiedys sie spotkaja i sie złącza hehhee

Kam witaj, rozgosc sie :-)
 
reklama
Do góry