reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
To mnie uspokoiłyście ;) to jak chce to niech je, przynajmniej juz nie musze jej w nocy przewijać jak w pierwszym miesiącu kiedy kupki były co godzinę ;)

Nie wiem czy można, chyba do pierwszego roku można na rota ale nie jestem pewna, jak będziemy na szczepieniu za 2tyg to się zapytam.
 
lidia90 najwazniejsze czy nie placze po jedzeniu ze jej malo jeszcze, czy jest spokojna, i czy dobrze przybiera, jesli tak to nke ma.sie czym martwic, jest fajny.wpis na.blogu hafiji o rozszerzaniu diety i o mleku mamy, ze.jest.ono bardziej kalorycNe noz zupki i deserki i kaszki, chyba cos.w.tym jest bo u starszaka sie sprawdzilo w 100 procentach to co ona tam pisze, zle.tozszwrzajac.diete sama.go odstawilam od.piersi i zaczal slabo przybierac.na.wadze
 
Hej, zależnie od szczepionki, rota powinno sie zakończyć do 24 albo 26 tygodnia. Jedna (rotarix) zalecają pierwsza dawkę do maks 12, a całość do 16 (4 tyg przerwy). Ale maks najpóźniej w 20 tyg powinna byc 1sza dawka. Tej drugiej szczepionki nie znam tak dobrze.
Duzo zdrowka w Nowym Roku!!!
 
To juz za późno na rota, no trudno może nie będzie tak chorować jak ja.
Nie płacze po jedzeniu, zdarza się że jeszcze muszę pokarm odciągnąć ale tylko z lewej piersi. Milenka nie należy do chudzinek, na dl nosi ubranka 68ale na szerokość jej lepiej w 74, tylko rękawy za długie
 
Jest tu jeszcze kto? :) jakie rozmiary noszą wasze dzieciaczki?:) mój Szymek już wszystko na 74.
Pytanie mamuski czy któraś z Was wypowie się odnośnie ubranek 5 10 15 bo aktualnie mają dość duże promocje ale nie wiem jak jakościowo i rozmiarowka duża czy zanizona?
 
reklama
Do góry